Наповнення сільського бюджету

Дата: 11 Червня 2013

Однією з найважливіших складових розвитку населених пунктів є наповнення сільського бюджету. Слід зауважити, що у районі місцеві бюджети виконуються напружено. За 5 місяців річний план зведеного бюджету району власними надходженнями виконано на 29 %, а в окремих сільських радах зазначений показник ще нижчий. Це стосується, насамперед, Заводівської ( 20%), Ольгинської (14%) сільських рад. Критична ситуація склалася у Червоноблагодатненській сільській раді, де з початку року надійшла лише 31 тис.грн., або 7 % від річного плану. До речі, це найнижчий показник в області. Така ситуація впливає на розвиток соціально-культурної сфери цих сіл.

Для покращення дохідної частини бюджетів за дорученням голови районної державної адміністрації Г.В.Вермієнка проведено засідання районної комісії з питань наповнення місцевих бюджетів. На засідання були запрошені голова Червоноблагодатненської сільської ради В.Й.Гудзоватий та сільгоспвиробники, які орендують землю на території сільської ради. За результатами обговорення критичної ситуації, що склалася в сільській раді з наповненням бюджету, комісія дійшла згоди з орендарями, які були присутні на засіданні, щодо сплати податків. Продовженням роботи комісії буде виїзне засідання до Червоноблагодатненської сільської ради, на яке будуть запрошені сільгоспвиробники, без статусу юридичної особи, які не сплачують податки.

В подальшому, такі засідання проводитимуться і в інших сільських радах району з низьким відсотком виконання дохідної частини бюджету.