Клуб сімейного дозвілля

Дата: 03 Червня 2013

В рамках «Клубу сімейного дозвілля, як форми самоорганізації населення в Херсонській області», який впроваджено Херсонською міською громадською організацією «Центр сприяння громадянській участі» з метою посилити спроможність членів прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу до захисту своїх прав та самоорганізації через впровадження системи клубів сімейного дозвілля, створити додаткові умови для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у сфері самореалізації через участь у впровадженні клубної методики 01 червня 2013 року було проведено засідання «Клубу сімейного дозвілля».

На засіданні Клубу були присутні працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, прийомні батьки, батьки – вихователі, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.

З привітальним словом звернулася до учасників директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сагайдак О.М., передусім привітавши нових членів Клубу – дві прийомні родини Ляшко Н.А., Ляшко В.В., Ставицьких Т.В., Ставицького В.О., які створилися у І півріччі 2013 року та вручивши їм подарунки (рамки для фото, блокноти).

Під час засідання «Клубу сімейного дозвілля» відбувся обмін досвідом між новоствореними та вже діючими прийомними батьками. Закінчилося засідання солодким столом.