Вакансії
 

ГОРНОСТАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ:

Відповідно до наказу відділу освіти, культури та спорту районної державної адміністрації від 13 березня 2018 року № 7 „Про оголошення та проведення конкурсу
на зайняття вакантних посад категорії „В” Горностаївської районної державної адміністрації” оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури та спорту районної державної адміністрації. Умови проведення конкурсу оприлюднені на сайті Нацдержслужби у розділі”Вакансії державної служби”; підрозділі „Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії „Б”, „В”.


Служба у справах дітей Горностаївської районної державної адміністрації оголошує про проведення конкурсу

Відповідно до наказу начальника служби  у справах дітей Горностаївської районної державної адміністрації від 15 червня 2017 року № 5 “Про оголошення та проведення конкурсу на зайняття  вакантної посади  категорії ”В” - головного  спеціаліста  служби у справах дітей Горностаївської районної державної адміністрації” оголошено конкурс наи зайняття вищезазначеної посади. Умови проведення конкурсу оприлюдненні на сайті Нацдержслужби у розділі “Вакансії державної служби”.


ГОРНОСТАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ:

Відповідно  до  розпорядження  голови  районної  державної  адміністрації  від 22 листопада 2016 року № 75-ос „Про оголошення та проведення конкурсу на зайняття  вакантних посад категорії „В” Горностаївської районної державної адміністрації” оголошено конкурс на зайняття вакантних посад головних спеціалістів: управілння праці та соціального захисту населення та відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації. Умови проведення конкурсу оприлюднені на сайті Нацдержслужби у розділі”Вакансії державної служби”; підрозділі „Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії „Б”, „В”.

 

 


ГОРНОСТАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ:

Відповідно  до  розпорядження  голови  районної  державної  адміністрації  від 10 жовтня 2016 року № 64-ос „Про оголошення та проведення конкурсу
на зайняття  вакантної посади головного  спеціаліста відділу освіти Горностаївської районної державної адміністрації” оголошено конкурс на зайняття вищезазначеної посади. Умови проведення конкурсу оприлюднені на сайті Нацдержслужби у розділі”Вакансії державної служби”.

 


Районна державна  адміністрація  оголошує про проведення конкурсу

Відповідно  до  розпорядження  голови  районної  державної  адміністрації  від 13 вересня 2016 року № 58-ос „Про оголошення та проведення конкурсу
на зайняття  вакантної посади головного  спеціаліста –головного  бухгалтера відділу культури, молоді та спорту Горностаївської районної державної адміністрації” оголошено конкурс на зайняття вищезазначеної посади. Умови проведення конкурсу оприлюднені на сайті Нацдержслужби у розділі”Вакансії державної служби”.

Детальніше