Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів


Про встановлення розміру батьківської плати за навчання в комунальному позашкільному навчальному закладі «Горностаївська дитяча музична школа»

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення районної ради


До відома мешканців району

Дирекція комунального позашкільного навчального закладу «Горностаївська дитяча музична школа» Горностаївської районної ради Херсонської області розробила проект рішення сесії Горностаївської районної ради «Про встановлення  розміру батьківської плати за навчання в комунальному позашкільному навчальному закладі «Горностаївська дитяча музична школа».

Витяг з проекту рішення

«1. Встановити щомісячний розмір батьківської плати за навчання дітей в  комунальному позашкільному навчальному закладі «Горностаївська дитяча музична школа» з 01 вересня  2016 року у таких розмірах:                  -              

Інструмент (фах)

1-8 клас

Підготовче відділення

0-клас

фортепіано, гітара, вокал

- 110 грн./м

- 90 грн./м

духові та народні  інструменти (акордеон, баян)

- 90 грн./м

- 80 грн./м

домра, сопілка

- 80 грн./м

- 70 грн./м

2. Пункт 1 рішення ХLI сесії Горностаївської районної ради шостого скликання від 18.08.2015 року № 561 «Про встановлення розміру батьківської плати за навчання та прокат музичних інструментів в комунальному позашкільному навчальному закладі «Горностаївська дитяча музична школа»» вважати таким, що втратив чинність.»

Зауваження та пропозиції стосовно проекту регуляторного акту прохання надавати до районної ради (смт.Горностаївка, вул.Покровська, 145 каб. № 9) протягом місяця від дати його опублікування.