У Горностаївці відбулися спортивні змагання

За повідомленням начальника відділу молоді, освіти та спорту райдержадміністрації Тамари Матецької, 24 грудня 2018 року традиційно, напередодні новорічних свят, в спортивній залі ДЮСШ (смт. Горностаївка) відбулися спортивні змагання з волейболу, настільного тенісу, шашок , шахів з -поміж аматорів. За звання найкращої волейбольної команди боролися 4 чоловічі команди: селища Горностаївка, села Козачі Лагері, та дві команди - гості з смт Велика Лепетиха і Князегригорівки та 2 жіночі.

Детальніше.


 

Спортсмени Херсонщини здобули 37 нагород на чемпіонаті Європи по кіокушин карате

19-20 травня 2018 року у Польші в м.Ланьцут пройшов другий відкритий чемпіонат Європи по кіокушин карате “The 2nd European Weight Category Karate Championships”.

І сьогодні, 22 травня, на площі Свободи біля облдержадміністрації Херсонщина урочисто зустріла своїх призерів.

Як розповів Президент Херсонської обласної Федерації Кіокушин карате і Рукопашного бою Сергій Всеволодов на турнірі були представлені 20 країн, 650 учасників.

Детальніше.


9 травня на стадіоні „Дружба” традиційно відбувся кубок району з футболу, присвячений нашому земляку, учаснику бойових дій, Герою Радянського Союзу С. С.Цвіку. 

Учасників свята привітали та побажали міцного здоров’я, спортивних і життєвих перемог, голова селищної ради Д.В.Ляхно, голова районної ради С. Г. Карпеченко та син Героя - В. С. Цвік.

За право здобути кубок боролися 4 шкільних футбольних команд: 2 із смт Горностаївки та сіл Ольгино та Червоноблагодатне. Гра відбувалася за коловою системою і тайми тривали по 15 хвилин кожен. Гравці команд показали справжній чоловічий характер. Випробування справді було нелегким - бігати та забивати голи при сильному вітрі та дощю посильно не всім. Всі команди показали неабиякий азарт та волю до перемоги.

Детальніше.


У Горностаївці відбувся ІІ етап обласних спортивних змагань "Тато, мама і я - спортивна сім'я"

З метою формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, організації активного сімейного дозвілля, залучення сімей до рухової активності і занять фізичною культурою на базі Горнстаївської дитячо-юнацької спортивної школи 03 травня поточного року був проведений ІІ етап обласних спортивних змагань «Тато, мама, я - спортивна сім`я» який відбувся за ініціативи працівників відділу культури, освіти та спорту райдержадміністрації та спортивної школи. Шість родин району виявили бажання стати учасниками веселих змагань - це родини Мунтян, Горобець, Кравченко, Бондарчук, Пташенчук, Кобилянських.

Детальніше.


Покоління юних має бути здоровим

За повідомленням начальника відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Тамари Матецької, 22 грудня 2017 року в спортивній залі дитячо-юнацької спортивної школи відбулися спортивні  змагання   з футзалу, шахів, шашок, настільного тенісу, в яких взяли участь учні Заводівського та Горностаївського НВК,  Великоблаговіщенської, Козачелагерської, Каїрської та Горностаївської загальноосвітніх шкіл району І-ІІІ ступенів. За краще володіння м’ячем боролися 14 команд. Атмосфера змагань була напруженою та захоплюючою. Ігровий азарт учасників розходився не на жарт, та й не дивно, адже кожен учасник прагнув перемогти. Глядачі, які стежили за грою, були дуже задоволені побаченим. За результатами змагань  переможцями з футзалу ( 2002 р.н. і молодші)  стали команди  Горностаївської ЗОШ №1 І-Ш ступенів ( капітан Даніїл Шум), ІІ-місце зайняла команда  Горностаївського НВК ( капітан Ростислав Чістік), Ш - команда Каїрської ЗОШ (капітан Денис Олексієнко) , з - поміж щколярів  2000 р.н. та молодші  переможцями стали три   команди із  Горностаївської ЗОШ №1 І-Ш ст. ( капітани Дмитро Балла, Владислав Жмайло, Дмитро Бритько).  Кращими гравцями турніру визнано: Даніїла  Шума, Ростислава Чістіка, Владислава Жмайла, Владислава  Падалка ( смт. Горностаївка), Дениса Олексієнка (с.Каїри).

Детальніше.


Спортивні змагання до Нового року.

24  грудня 2016 року  в спортивній залі  дитячо-юнацької спортивної школи традиційно відбулася першість району з волейболу, шашок, настільного тенісу, міні-футболу, приурочена новорічним святам.

Звання найкращих волейболістів району виборювали 3 чоловічих команди - «Ветеран», «Молодіжна», «Шкільна»,  а також 3 жіночі  із смт. Горностаївки. Змагання вирізнялися різноманітним руховим триманням спортивних позицій, високим темпом та емоційністю, спритністю та витривалістю гравців.

За результатами поєдинків переможцями волейбольного турніру стали   з - поміж чоловіків  «Молодіжна команда» (капітан Владислав Федорко), ІІ місце посіла  команда ДЮСШ  (Давид Бельченко), бронзову нагороду отримали ветерани ( Олександр Юров). З- поміж жінок переможцем стала жіноча команда (капітан  Марина Троян), ІІ- молодіжна (Яна Мошта) , бронзу отрмали юні вихованки ДЮСШ (Анна Шепотило).

Детальніше.


Змагання, приурочені Дню збройних сил України

На  змагання, приурочені Дню збройних сил України   помірятися своїми силами та спортивними навичками з’їхалися   школярі з Горностаївської  №1та Каїрської ЗОШ  І-Ш ст., Горностаївського та Заводівського НВК. Учасники змагань  проявили справжній спортивний характер  та показали високий рівень гри. За результатами змагання  найкраще володіння м'ячем. показали команди ( 2000-2001 р.н)  Горностаївської ЗОШ №1, ІІ-місце зайняла команда  Каїрської ЗОШ І-Ш ст, Ш - команда Заводівського НВК, з -поміж щколярів 2002-2003 р.н.  переможцем стала команда Горностаївської ЗОШ №1 І-Ш ст.,  ІІ- команда Горностаївського НВК, Ш - за Каїрською ЗОШ І-Ш ст. Кращими гравцями визнано:Даніїла  Шума , Ростислава Чістіка , Владислава Жмайла, Владислава  Падалка ( смт. Горностаївка), Дениса Хорошуна  (с.Каїри).

Детальніше


Святкування Дня фізкультури та спорту

В гарний осінній святковий день стадіон «Дружба» зібрав багато спортсменів та вболівальників. Тут традиційно,  у другу суботу вересня, відзначалося свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

Учасників свята привітали та побажали міцного здоров’я, спортивних і життєвих перемог, успіхів у всіх справах голова районної ради С. Г. Карпеченко та перший заступник голови районної державної адміністрації О. С. Єрохін. На святі були присутні селищний голова Д. В. Ляхно,  начальники відділів культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Т. А. Матецька та  освіти В. С.  Кацевич.

З нагоди професійного свята, за  особистий внесок у популяризації фізичної культури та спорту в районі очільники району вручили грамоти управління молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації  селищному  голові Д. В. Ляхно та молодіжній футбольній команді «Патріот»

( кер. Чистік А.С.)

Продовжили свято спортивні змагання з міні-футболу, шашок, шахів, настільного тенісу, підтягуванні на поперечені, з легкої атлетики, армреслінгу

У змаганнях з міні - футболу серед школярів  І місце  виборола команда   Горностаївської ЗОШ  №1 І-Ш ст. ім. Героя Радянського Союзу Степана Цвіка.,  ІІ місце – Каїрська ЗОШ І-Ш ст; ІІІ - Горностаївська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів. Найкращі результати з легкої атлетики (естафета 8х50 м.)  показали учні Горностаївської ЗОШ  №2  І-Ш ст., серебро отримала  команда Горностаївської ЗОШ  №1  І-Ш ст. ім. Героя Радянського Союзу Степана С  Цвіка, бронзу- бігуни із Заводівського НВК.

Впевнені перемоги в змаганнях з шашок здобули Влад Жмайло,  Лілія Клембак, Юлія Яворська, з шахів Дмитро Якимов, Андрій Кудля, Олксандр Савченко (смт. Горностаївка),  Кращими в грі  з настільного тенісу з - поміж юнаків Олексій Бризгун, Микола Пєшков, Дмитро Краус,  з - поміж дівчат  Настя Блищик, Катерина Шарабуряк, Оксана Шульга (смт. Горностаївка), У підтягуванні на поперечені переможцями стали Олександр Мельнищук , Амід Касумов, Іван Ступак ( смт. Горностаївка), в армреслінгі самі сильні  Олександр Мошта, Микола Лєонченко, Дмитро Петров.

Родзинкою  свята  стала  товариська зустріч з футболу  між ветеранами м. Херсон та смт Горностаївка, яка  була присвячена ветерану футболу,  члену збірної команди району Горобцю Геннадію Івановичу та з нагоди його 50-річного ювілею. Слова  привітання  з п'ятдесятиріччям та  подяки  висловив його товариш  по команді та  вручив Почесну грамоту голів районної ради та районної державної адміністрації Д. В. Ляхно.

На поле  вийшли ті,  хто ніколи не старіє душею і багато років віддали футболу наші ветерани, хоча серед них є ще й такі що продовжують виступи  на  футбольних полях досі.
Матч був  досить цікавим і змістовним з чого могли повчитися  не лише юні спортсмени, а також  теперішні місцеві  команди. Матч закінчився бойовою  нічією 1-1.  Своєю грою ветерани порадували численних глядачів. Матч яскраво продемонстрував, що футбол - гра, яка під силу людям будь-якого віку,  що для футболу не існує вікових обмежень,

По закінченні спортивного свята  переможці та учасники нагороджені  медалями та дипломами від районної державної адміністрації.

Спортивне свято закінчено, але нехай спорт завжди супроводжує кожного з нас повсякдень, нехай результати покращуються раз від разу і приносять не тільки задоволення, а й вагомі нагороди.

Начальник відділу культури,
молоді та спорту                                                                  Т.А.Матецька


Святкові змагання

24 серпня цього року,  традиційно,  на  Горностаївщині  шанувальники спорту і здорового способу життя святкували  День незалежності України на спортивних майданчиках. Радісно і весело на прибережжі селища пройшли змагання з пляжного волейболу, шашок, шахів, армреслінгу, підніманні гирь, міні-футболу, дитячі рухливі ігри, естафети, конкурси. Кожен учасник міг максимально розкрити свої здібності. Волейбольні команди  ( а це 6 жіночих та 5 чоловічих) були налаштовані лише на перемогу. Всі ігри пройшли в боротьбі, в якій вирувала жага до перемоги.

Найрезультативнішими   серед жіночих команд - це команди в складі Яни Мошти та Вікторії Магдич, Валентини Крамар та Марини Троян, Світлани Лимаренко та Євгенії Махнюк, серед чоловічих команд - це команди Владиславів Федорка та Лебедя, Владислава Чебана та Миколи Макоїда, Владислава Шептуна та Андрія Філозова. З - поміж   шахистів найсильніший Олексій Тарасич, Сергій Лисенко, Анатолій Чистік, з шашистів- Олексій Тарасич, Дмитро Горох (старший) та Дмитро Горох (менший).  Окрасою  спортивних заходів присвячених Дню Незалежності України стали змагання з армреслінгу та гирівого спорту, яку  ініціював та провів Максим Багжанов. В армреслінгі найкращий  - Андрій Лаптєв. Переможцем в жимі гирь (32 кг)  став Олександр Степаненко - 31 раз.

Глядачі та організатори заходу отримали задоволення від напруженої ігри  з   міні-футболу, яку запропонував   та матеріально підтримав  представник команди «Патріот» Сергій Чистік. Випробувати свої сили та поборотися  в міні-футбол  побажали 4 команди. Перемогла команда  Івана Носенка (Олексій Бризгун, Євген Кудас), друге місце за командою Сергія Чистіка (Владислав Шептун, Андрій Філозов).

Завершилися спортивні баталії, стихли палкі емоції, але залишилися приємні спогади учасників та вболівальників. І ще, залишилася потреба знову відчути приємний смак перемоги, гіркоту поразок, і напругу боротьби.

По закінченню спортивного свята  переможці та учасники отримали подарунки, про які подбала Горностаївська селищна рада

Приємно, що участь у змаганнях беруть і юні спортсмени, які стануть гідною заміною старших гравців. Це свідчить про те, що молоде покоління - за спорт та здоровий спосіб життя, і ми в цьому маємо і будемо їм допомагати. 


Родина Кудлів - переможець ІІ етапу  районних масових змагань «Тато, мама і я - спортивна сім’я» 

Родина Кудлів (Георгій Дмитрович, Анна Анатоліївна, Марина) з Горностаївки отримала приз та кубок глядацьких симпатій від громадського об'єднання «Національний конгрес батьків України»

21 травня в Потьомкінському сквері м. Херсона у рамках відзначення Дня Європи в Україні відбувся Фестиваль сімейного спорту. 
До програми заходу було включено фінал обласних масових змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я», майстер-клас з фітнесу «ФітКьорс – це легко, як раз, два, три…», спортивні конкурси, інтерактивні ігри з глядачами, виставку спортивного інвентарю та проведення руханки з учасниками, вболівальниками та всіма бажаючими. 

Наш район представляла родина Кудлів - переможець ІІ етапу  районних масових змагань «Тато, мама і я- спортивна сім’я»  і посіла 4 місце в загальнокомандному заліку. Вітаємо нашу спортивну родину!


Кубок району з - поміж аматорів

Добра традиція на Горностаївщині —  знаменну подію, День Перемоги над нацизмом в Європі, відзначати спортивним святом. Тож,  9 травня цього року стадіон «Дружба» зібрав аматорські команди району та вболівальників на фінальну гру з футболу.

Учасників свята  привітав та побажав  міцного здоров’я, гарних спортивних досягнень   голова районної ради Сергій Карпеченко.

За право здобути Кубок району з футболу боролися 6 футбольних команд: «Патріот», «Лідер»  із смт Горностаївки та 3 із сіл Каїри, Козачі Лагері,  Червоноблагодатного, і команда із  Великої Лепетихи. Звання чемпіона району у фінальній грі виборювали команди «Лідер» і «Патріот». Перші хвилини гри сповістили, що на полі грають команди варті одна одної. Кожна команда намагалася забити гол і перемогти свого суперника. На «одному диханні» пройшов футбольний матч, який був напружений та видовищний. З рахунком 4:2 перемогла команда «Лідер».

Найрезультативнішими гравцями визнано Олександра Бистрова, Сергія Дежифарова,  Олега Радецького, Миколу Косована.

Після закінчення  було нагороджено лідерів фінальної зустрічі Кубком,  дипломами та медалями. В урочистій обстановці їх вручив голова  районної ради Сергій Карпеченко.

Вболівальники цього виду спорту не лише отримали задоволення від перегляду гри, а й покуштували куліш, який приготували козаки Горностаївського куреня Війська Запорізького низового.

 


Команда Горностаївської ЗОШ №2 виборола перемогу  Кубку  району з футболу, присвяченого  Герою Радянського Союзу Степану Цвіку

2 травня 2016 року  на стадіоні „Дружба” традиційно відбувся Кубок району з футболу, присвячений нашому земляку, учаснику бойових дій, Герою Радянського Союзу С. С. Цвіку. Учасників свята привітали та побажали  міцного здоров’я, гарних спортивних досягнень,  чесної гри голова районної ради Сергій Карпеченко, начальник відділу освіти Валентина Кацевич, син Героя Валерій  та внучка  Оляна Цвік. Організаційні моменти турніру озвучив головний суддя змагань Іван  Горобець.

Приз турніру  “Кубок  пам’яті Героя Радянського Союзу С. С. Цвіка” виборювали 7 шкільних футбольних  команд: 2 із смт Горностаївки та сіл Червоної Поляни, Червоноблагодатного, Каїр, Костянтинівки, Заводівки. Гра відбувалася за олімпійською системою – програв – вибувай – і тайми тривали по 15 хвилин кожен. Неабиякий азарт та волю до перемоги показали всі команди, але у фінал вийшли команди Каїрської, Горностаївської №1 та №2, Червоноблагодатненської загальноосвітніх шкіл.

По закінченню напруженої боротьби Кубок та золоті медалі  отримала команда Горностаївської ЗОШ №2 І-Ш ст., друге місце і срібло  команда с.Каїри, на третьому місці футболісти  Горностаївської ЗОШ №1 І-Ш ст.

Визначено і найкращих гравців турніру: Андрія Шульгу (нападник  Каїрської  ЗОШ  І-Ш ст.), Дмитра Коливайка  (воротар Горностаївської  ЗОШ №2 І-Ш ст.), Андрія Консула  (півзахисник Горностаївської  ЗОШ №1 І-Ш ст.), Івана Васіилевського   (захисник Горностаївської  ЗОШ №2 І-Ш ст..).

По закінченню турніру переможці та учасники нагороджені Кубком, медалями, дипломами та подарунками від районної державної адміністрації. Приватний підприємець Євгеній Гур’янов привітав  переможців та кращого нападаючого грошовою премією.

Хочеться  подякувати  всім учасникам турніру, вболівальникам, всім  хто допоміг організувати і привезти до райцентру футбольні команди.

Т. Матецька, начальник відділу культури,
молоді та спорту райдержадміністрації


Сім родин виявили бажання стати  учасниками веселих спортивних змагань “Тато, мама і я — спортивна сім'я”

Хвилини щастя відчули дітлахи в день проведення спортивно-розважального заходу «Тато, мама і я - спортивна сім’я», який відбувся 22 квітня в затишному спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи. Не секрет, що за сучасного ритму життя  нам, дорослим,  на жаль, не завжди вистачає часу та уваги для наших дітей. Тож проведення таких змагань  подарували не лише позитивні емоції, а й радість спілкування дітей з батьками, виховання почуття колективізму і співпереживання.

Сім родин виявили бажання стати учасниками веселих спортивних змагань - це родини - Павла та Тетяни Кепіних (с.Червона Поляна), Олександра та Олени Астрамовичів (с. Костянтинівка), Сергія та Тетяни Демків (с. Заводівка), Олександра та Вікторії Кузейків-Білоус,    Георгія та Анни Кудлів (смт Горностаївка), Євгена та Анни Селюків ( с. Червоне Благодатне),  Миколи та Оксани Садових (с. Ольгино).

Учасників родинного свята привітала начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Матецька Т. А., яка наголосила, що проведення даного свята вже стало доброю традицією в нашому районі. Важко переоцінити користь спорту в житті кожної людини, адже фізична активність не тільки зміцнює організм, покращує самопочуття, а й позитивно впливає на психологічний стан, дисципліну, додає впевненості. Побажала родинам спортивних команд  і вболівальникам  міцного здоров’я,  спортивного настрою і перемог.

Конкурсантам було запропоновано 6 конкурсів - естафет, де треба було продемонструвати спритність, силу, швидкість, взаємовиручку, згуртованість: „Флорбол”, „Перенеси сім’ю”, „Стрибки в мішках”, „Дарте”, „Розкидати й зібрати”, „Гусениця”.

Треба відмітити, що змагання проходили в атмосфері спортивного свята, за великої підтримки вболівальників. Діти були дуже радісні й веселі, адже поруч з ними бігають та стрибають мама і тато. Батьки в свою чергу теж  залишилися задоволені, адже сьогоднішнє свято допомогло на деякий час забути про повсякденні турботи і провести більше часу з дитиною.

За оцінкою жюрі І місце посіла сім’я Кудлів, ІІ – сім’я Кузейків-Білоус,  а „бронзу” отримали сім’я Селюків. Переможець змагань буде представляти район  в обласному фіналі змагань «Тато, мама,  я - спортивна сім`я» в травні місяці поточного року.

Всі  учасники отримали дипломи та подарунки від районної державної адміністрації, а молодші учасники  ще й солодощі, за які подбав селищний голова Дмитро Ляхно.

Всі ми щиро вдячні нашим батькам і дітям, які взяли участь у спортивному святі. Бажаємо, щоб у ваших сім’ях було все гаразд, щоб всі були здорові.


Веселі старти” серед дошкільнят

Підґрунтям для всебічного розвитку дитини є міцне здоров’я. Дошкільний заклад “Квіточка” приділяє цьому значну увагу. Вихователі та інструктор з фізичної культури дбають про фізичне і духовне благополуччя дошкільнят, забезпечують їм соціальний комфорт.

Атмосфера радості та азарту панували на спортивному святі “Веселі старти”, присвяченому прийдешньому Новому року. Діти залюбки брали участь у розвагах: у ритмічних вправах, у спортивних естафетах, у рухливих іграх. Особливе задоволення малюки отримували під час перетягування канату, гри “Передай м'яч”. Маленькі спортсмени показали високий рівень фізичної підготовки: силу, витривалість, спритність, швидкість та винахідливість.

Цікавий і яскравий захід минув шумно й весело. І, як зазвичай буває, перемогла дружба.

Юні учасники отримали солодощі та подарунки від районної державної адміністрації.


Щороку в перший день літа відзначаємо Міжнародний День захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити  здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме задля цього в смт Горностаївці було проведено свято для юних громадян селища. Організатори, а це: відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ культури та туризму, служба у справах дітей, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районний будинок дитячої творчості подбали, щоб дітям було весело і цікаво.

Розпочалося свято  конкурсом «Малюнку на асфальті» на тему «Євро -2012». Діти залюбки втілювали свої мрії і вмить з’явилися на малюнках і місто Київ, і футбольні м’ячі, і футбольні команди і т.д. Переможцями умовного конкурсу "Євро" у молодшій категорії стали Валерія Сагайдак, Яна Пономарьова, Максим Мироненко, серед старших дітей – Оксана Шульга, Світлана Кудас, Вікторія Єдіна.

Радісно і весело на прибережжі селища пройшли спортивні змагання, рухливі ігри, естафети, конкурси. Кожен учасник міг максимально розкрити свої здібності. Старші хлопці показували свою силу і вміння у підтягуванні на поперечині, дошкільнята забавлялися на гойдалках та дитячій гірці. Азартною була гра у піонербол між командами дівчаток і хлопчиків.

Після цього учасники переглянули мультиплікаційні фільми, які демонструвалися у районному будинку культури.

У святкових заходах взяли участь понад 400 дітей. Переможці отримали дарунки і солодощі, учасники – шоколадні батончики від районної державної адміністрації.