Про затвердження Умов конкурсу з визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Горностаївського  району Херсонської області


Аналіз регуляторного впливу  до проекту розпорядження голови Горностаївської районної державної адміністрації  “Про затвердження Умов конкурсу з визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Горностаївського району Херсонської  області”


                                                                                     П Р О Е К Т                           

Про затвердження Умов
проведення конкурсу з визначення
підприємства  (організації),
що здійснює функції робочого
органу при проведенні
конкурсу по перевезенню
пасажирів на приміських
автобусних маршрутах
загального користування,
що не виходять за межі
території Горностаївського
району Херсонської області

Відповідно до Закону України ,,Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 ,,Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, керуючись статтею 6, статтею 13, пунктом 8 статті 16, пунктом 2 статті 20, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Затвердити Умови проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Горностаївського району Херсонської області, що додається.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження   покласти  на  головного   відповідального   виконавця  –  відділ економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі  Горностаївської районної державної адміністрації Херсонської області.

3.  Відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату Горностаївської районної державної адміністрації Херсонської області (Охременко О.В.) забезпечити в установленому законодавством  порядку подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Горностаївського районного управління юстиції Херсонської області.                                   

4. Сектору з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату Горностаївської районної державної адміністрації Херсонської області (Гарафоновій О.М.) забезпечити публікацію цього розпорядження у засобах масової інформації після його державної реєстрації  у Горностаївському районному управлінні юстиції у Херсонській області.  

5. Це розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на першого заступника голови Горностаївської районної державної адміністрації Херсонської області.

Заступник голови Горностаївської районної
державної адміністрації
Херсонської області                                                                           Т.М.Ющенко

 

ПОГОДЖЕНО
Лист Херсонського обласного
територіального відділення
Антимонопольного комітету України
від _________ 2016 року № _______

Рішення  Державної регуляторної
служби України «Про погодження
проекту регуляторного акта»
від__________ 2016 року № ________


Аналіз регуляторного впливу  до проекту розпорядження голови Горностаївської районної державної адміністрації ,,Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення підприємства    (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Горностаївського району Херсонської області


Умови проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Горностаївського району Херсонської області


Додаток до Умов конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при  проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів  на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Горностаївського району Херсонської області (пункт 3 розділу ІІІ)