Інвестиційна діяльність

Суб'єктам підприємницької діяльності для ознайомлення  з інтерактивною платформою “Електронна база інвестиційних проектів”

До обласної державної адміністрації надійшов лист Торгово-промислової палати України від 16 березня 2016 року №2017/26.0.7.5 щодо інтерактивної платформи “Електронна база інвестиційних проектів” (далі — ЕБІП).

ЕБІП є зручним інструментом для пошуку українськими та іноземними інвесторами актуальних бізнес-пропозицій. Метою інтерактивної платформи є допомога українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів.

З робою ЕБІП можна ознайомитись за посиланням:

http://invest.ucci.org.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь до Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів обласної державної адміністрації (тел. (0552)26-22-56).


Перелік об'єктів комунальної власності, на базі яких можливе створення та впровадження інвестиційних проектів за участю  інвестора станом на 01 січня 2016 року


Перелік об’єктів комунальної власності, які пропонуються органами місцевого самоврядування до продажу Горностаївського району, станом на  01 січня 2016 року + Додаток


Стартует II Всеукраинский конкурс «Невероятные села Украины 2017»

http://agroportal.ua/publishing/konkurs/startuet-vseukrainskii-konkurs-neveroyatnye-sela-ukrainy-2017/?_utl_t=fb

Добірка актуальних грантів

1. Чеська НУО NESEHNUTÍ запрошує взяти участь у Програмі підтримки громадянського суспільства в Україні Шлях ініціативи – 2017 та надає свою допомогу в організації Ваших громадських кампаній. Дедлайн - 27 лютого 2017 року.

Детальніше – тут.

2. AgroTalks – платформа, яка об’єднує в собі школу бізнесу, нетворкінг-конференцію AgroTalks Day і краудфандингову платформу Donate Agro як майданчик для розвитку актуальних ідей і пошуку інвестицій в уже готові комерційні та соціальні проекти. Триває конкурс проектів, є можливість отримати грант на програму акселерації. Дедлайн  28 лютого 2017 року.

Детальніше – тут.

3. Оголошено конкурс пропозицій на здійснення проектної роботи у квітні 2017 – березні 2018 року в рамках програми МЗС Великої Британії «Фонд глобальна Британія». Посольство Великої Британії запрошує подавати проектні пропозиції з бюджетом до 20 000 фунтів стерлінгів. Дедлайн - 6 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

4. Європейська комісія пропонує фінансування для проектів, які спрямовані на розвиток потенціалу молоді. В рамках оголошеного конкурсу українські НУО мають можливість створювати партнерства з організаціями держав-членів ЄС та інших країн, запроваджувати міжнародний обмін, модернізувати навчальні програми, реалізовувати спільні проекти тощо. Максимальний розмір гранту – 150 000 євро. Дедлайн – 8 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

5. Українська молодь, молодіжні організації та працівники, які опікуються питаннями молоді, мають змогу отримати фінансування на реалізацію своїх проектів у рамках програми ЄС «Молодіжне вікно Східного партнерства» (Eastern Partnership Youth Window). Дедлайн - 8 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

6. Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» оголошує конкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП). Дедлайн - 15 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

7. Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST) оголосив конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства. Сума звичайного гранту складає $24999. Грант на багатоаспектний проект може бути більшим. Дедлайн - 17 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

8. Фонд GMF (USA) оголосив черговий раунд збору заявок від українських організацій. Умови та пріорітети конкурсу «Збереження демократії»: протидія антизахідній пропаганді; розвінчання неправдивої інформації і просування інформаційної грамотності; просування позитивних процесів управління; підйом фундаментальних людських цінностей. Дедлайн - 17 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

9. Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми  «Підтримка громадянського суспільства в Україні» оголошує спеціалізований конкурс грантів  «Контроль громадськості за виконанням угоди про асоціацію». Дедлайн - 30 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

10. Організація «International Alert» надає підтримку громадським ініціативам, що мають на меті сприяння побудові миру з урахуванням місцевих потреб громад, у яких наслідки тривалого конфлікту призвели до напруженості у відносинах між різними групами. Дедлайн - 31 березня 2017 року.

Детальніше – тут.

11. БФ «Карітас України» анонсує нову хвилю проекту «Гранти для роботодавців. Створення робочих місць для ВПО». За сприяння CRS реалізується проект з надання грантів для роботодавців у розмірі 30 000 гривень на створення робочого місця. Дедлайн - 30 квітня 2017 року.

Детальніше – тут.

12. Розпочинається конкурс на Програму «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів» на 2016-2017 роки, ініційований Посольством США в Києві. Гранти надаватимуться українським та американським організаціям, що мають статус недержавних і неприбуткових, а також фізичним особам. Максимальна сума гранту - 8000 дол. США для приватних осіб та 25000 дол. США для організацій. Дедлайн - 1 вересня 2017 року.

Детальніше – тут.

13. Європейський фонд підтримки демократії (The European Endowment for Democracy, EED) надає підтримку організаціям, неформальним платформам та окремим активістам, діяльність яких спрямована на розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства. Тривалість проектів та суми грантів визначаються індивідуально.

Детальніше – тут.

14. Тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок (Херсонська область)

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що виконується Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» за підтримки  USAID, оголошує набір на тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок.  Дедлайн - 15 березня 2017 р.

Координатором Проекту у Херсонській області є Херсонській обласний центр “Успішна жінка”.

Запис на курс відбудеться на конкурсній основі.

Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу.

Випускники тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.

Усі учасники та потенційні учасники тренінгового курсу зможуть отримувати безкоштовні юридичні консультації щодо заснування, ведення бізнесу, звітування тощо в Центрах підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діють на базі регіональних організацій – партнерів Проекту.

Тривалість та тематика

Тренінговий курс включатиме 10 модулів (повних днів), і триватиме близько 2 місяців. Орієнтовний час початку тренінгового курсу – кінець березня 2017 р.

Хто може брати участь

Внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці та члени їх сімей, а також люди в кризових ситуаціях, які проживають та працюють на території Херсонської області, віком від 18 років.

Участь можуть брати як зареєстровані, так і не зареєстровані підприємці, а також підприємці, що бажають перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Криму.

Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» заохочує жінок записуватись для участі в навчанні. З метою заохочення активності жінок, Проект залучатиме до навчання 60% жінок та 40% чоловіків.

Детальну інформацію щодо можливості відшкодування витрат на проїзд та проживання можна отримати в Центрах підтримки мікробізнесу та самозайнятості, що діють на базі регіональних організацій – партнерів Проекту) т. 066 462 59 40

Як записатись для участі

Щоб записатись на тренінговий курс  необхідно заповнити анкету ФОРМА ЗАПИСУ

Запис на курс відбудеться на конкурсній основі. Запис проводять Центри підтримки мікробізнесу та самозайнятості Проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».

Потенційних учасників та учасниць буде запрошено на стратегічні сесії – зустрічі з регіональними координаторами та тренерами Проекту. Стратегічні сесії допоможуть визначити відповідність тренінгового курсу потребам та інтересам потенційних учасників/ць.

Контакти

  • eopac.herson@gmail.com