Проект рішення сесії Горностаївської районної ради «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Горностаївського району», затвердженої рішенням VIсесії VIскликання від 30.06.2011 року №85.

 

Опис проблеми

         Постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2011 року №961 внесено зміни до «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна», а саме:

-         змінено назву Методики;

-         змінено розрахунок річної орендної плати за оренду цілісних майнових комплексів підприємств, за оренду нерухомого майна;

-         додаток 1 до Методики викладено в новій редакції;

-         в додатку 2 до Методики змінено деякі орендні ставки.

Зміни до Методики вносяться з метою приведення у відповідність до чинного законодавства України.

 

Механізм регулювання

Встановлення чіткої методики розрахунку орендної плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Горностаївського району:

 

Сфера впливу

Вигоди

Зміст

Розрахунок

Органи місцевого самоврядування

Перегляд орендних ставок

Часткове збільшення надходжень до бюджету за використання  цілісного майнового комплексу

 

Строк дії регуляторного акта

Строк дії запропонованого регуляторного акта необмежений, із можливістю його відміни у разі зміни чинного законодавства України чи інших необхідних випадках.

 

Показники результативності регуляторного акта

Зміна орендних ставок за використання цілісних майнових комплексів вплине на покращення матеріального стану підприємств.

 

Заходи, з допомогою яких буде здійснюватися відстеження

результативності акта

Аналіз даних стосовно збільшення (зменшення) наданих в оренду об’єктів (приміщень) спільної власності територіальних громад району.

 

Детально ознайомитися з проектом рішення сесії «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Горностаївського району», затвердженої рішенням VIсесії VIскликання від 30.06.2011 року №85, можна за адресою: смт.Горностаївка вул.Леніна, 145 каб. № 9.

 

Голова районної ради                                      В.М.Шарко