Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Голова районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович


АНОНС ПОДІЙ І ЗАХОДІВ


Новини


Ранній початок збирання ранніх зернових культур.

Дата: 20 Червня 2018

Ранній початок збирання ранніх зернових культур.В цьому році збиральні роботи по Горностаївському району розпочались набагато раніше звичайного. Якщо стандартні строки збирання 20-25червня то в цьому році вже тиждень як ідуть збиральні роботи. Спекотна погода все прискорила. В зв’язку з цим буде зібрано меньше зерна, чим було потенційно можливо до втручання погодних факторів.

детальніше>>>

Про недопущення рейдерських захоплень на Херсонщині йшлося на засіданні обласного штабу

Дата: 20 Червня 2018

Про недопущення рейдерських захоплень на Херсонщині йшлося на засіданні обласного штабуДуже важливим з боку держави є забезпечення відчуття захисту в кожного аграрія та землекористувача, що є особливо актуальним зараз, у період активного збору врожаю. Тож, сьогодні, 20 червня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня відбулося чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, основним завданням якого є забезпечення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок від спроб рейдерських захоплень.

детальніше>>>

Захищене і здорове покоління – девіз Дня охорони праці 2018

Дата: 20 Червня 2018

Захищене і здорове покоління – девіз Дня охорони праці 2018Реформи освіти та охорони здоров’я, децентралізація влади, розв’язання економічних проблем мають забезпечити гідні умови праці для молодих працівників. Особливу роль в цьому процесі відведено школам і закладам вищої освіти – саме тут з дітьми і молоддю мають проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчання, спрямовані на формування культури охорони праці майбутніх працівників.

детальніше>>>

МІП: Розробник єдиного бренду України отримав «Канського лева» за «Євробачення-2017»

Дата: 20 Червня 2018

МІП: Розробник єдиного бренду України отримав «Канського лева» за «Євробачення-2017»Українська агенція Banda, яка є розробником єдиного бренду України Ukraine NOW, та дизайн-студія Republique отримали бронзову статуетку Міжнародного фестивалю «Канські леви». Вони вибороли нагороду у категорії Design lions за брендинг пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

детальніше>>>

Схеми ухилення від сплати єдиного соціального внеску: зарплата понад максимально оподаткований дохід, або один працівник у багатьох роботодавців без трудової книжки

Дата: 20 Червня 2018

Схеми ухилення від сплати єдиного соціального внеску: зарплата понад максимально оподаткований дохід, або один працівник у багатьох роботодавців без трудової книжкиПитання детінізації зайнятості населення, дотримання роботодавцями законодавства щодо сплати єдиного соціального внеску та забезпечення соціального захисту прав працюючих знаходиться на постійному контролі головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області. Для визначення зон ризиків «тінізації» зайнятості та оплати праці фахівцями головного управління за даними звітності платників проводиться моніторинг чисельності працівників та нарахованої заробітної плати. В результаті проведеного аналізу встановлено цікаві випадки з точки зору економічної доцільності, соціальної справедливості та дотримання законодавства про працю, коли керівники та бухгалтера підприємств отримують заробітну плату в сотні разів більше ніж середня зарплата решти персоналу.

детальніше>>>

Держкомтелерадіо приймає заявки для участі в конкурсі "Українська книжка року"

Дата: 19 Червня 2018

Держкомтелерадіо приймає заявки для участі в конкурсі Державний комітет телебачення і радіомовлення України інформує про прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року". Заявка на участь в конкурсі подається до Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2018 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотації на видання.

детальніше>>>

ТОП-10 найпопулярніших у Херсонській області послуг iGov

Дата: 19 Червня 2018

ТОП-10 найпопулярніших у Херсонській області послуг iGovОтже, зустрічайте ТОП-10 електронних послуг, найпопулярніших серед наших земляків: - витяг з Єдиного державного реєстру МВС (https://igov.org.ua/service/1397/general); - довідка про відсутність або наявність судимості (https://igov.org.ua/service/1590/general); - інформація про нарахування житлово-комунальної субсидії https://igov.org.ua/service/21/general; - паспорт громадянина для виїзду за кордон (https://igov.org.ua/service/176/general); - оформлення та видача паспорта громадянина України (ID-картки) по досягненні 14-річного віку (https://igov.org.ua/service/28/general);

детальніше>>>

Складено акт щодо факту підпалу стерні, що призвів до пошкодження лісових насаджень

Дата: 19 Червня 2018

Складено акт щодо факту підпалу стерні, що призвів до пошкодження лісових насаджень18 червня 2018 року членами оперативного штабу по збиранню врожаю зернових культур в складі голови райдержадміністрації О. С. Єрохіна, голови районної ради С. Г. Карпеченка., начальника відділу агропромислового розвитку та житлово - комунального господарства П. О. Черничко, головного інспектора районного сектору ГУДСНС у Херсонській області В. В. Гавриліва, землевпорядника Горностаївської ОТГ А. В. Кирпоти, інспектора з ювенальної превенції Горностаївського відділення поліції Г. С. Баюк здійснено виїзд та зафіксовано факт підпалу стерні на контурі 59, яка належить громадянину Ходосу Сергію Сергійовичу.

детальніше>>>

Консультує Міністр юстиції: що може стати причиною позбавлення батьківських прав?

Дата: 19 Червня 2018

Консультує Міністр юстиції: що може стати причиною позбавлення батьківських прав?Консультує Міністр юстиції: що може стати причиною позбавлення батьківських прав? Доброго дня! Мій чоловік зовсім забув про свою дитину – вже 10 років не приймає жодної участі у її житті. Підкажіть чи можна його позбавити батьківських прав і як це зробити?

детальніше>>>

Заява МІП щодо ситуації з відключенням мовлення телеканалу UA: ПЕРШИЙ

Дата: 19 Червня 2018

Заява МІП щодо ситуації з відключенням мовлення телеканалу UA: ПЕРШИЙМіністерство інформаційної політики України вважає неприпустимою ситуацію з відключенням за борги мовлення телеканалу UA: Перший.

детальніше>>>