Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Голова районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


ПІДПИСУЙ КОНТРАКТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ!

Тільки сильна та професійна армія є гарантом безпеки та свободи нашої держави, нашого народу, наших дітей та є твоїм надійним майбутнім.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: смт. Горностаївка, вул. Партизанська, 55 районний військовий комісаріат.

Контактні телефони: 0954238660, 0964576109, 0636549411, 4-13-53
ОДА пропонує новаторську Стратегію розвитку області

Дата: 24 Лютого 2017

ОДА пропонує новаторську Стратегію розвитку областіНа колегії обласної державної адміністрації, яка відбулася 16 лютого, була презентована Стратегії розвитку Херсонської області до 2020 року та план її реалізації на 2017 рік. Голова ОДА Андрій Гордєєв особливо відзначив важливість продовження реконструкції доріг області, розпочатих минулого року і дав детальні вказівки керівникам районів та обласних служб, які стосувалися проведення зазначеної роботи в цьому році.

детальніше>>>

ГОЛОВА ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ЗАКЛИКАВ УКРАЇНЦІВ СКОРИСТАТИСЯ ПРОГРАМОЮ «ТЕПЛИХ» КРЕДИТІВ

Дата: 24 Лютого 2017

ГОЛОВА ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ЗАКЛИКАВ УКРАЇНЦІВ СКОРИСТАТИСЯ ПРОГРАМОЮ «ТЕПЛИХ» КРЕДИТІВЗа словами Сергія Савчука, ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи за цією програмою, тепер в 2-3 рази менше сплачують за опалення За три роки дії Урядової програми «теплих» кредитів нею скористалося 656 ОСББ. Вони впровадили заходи з енергоефективності і тепер менше сплачують за комунальні послуги. Про успішно термомодернізовані ОСББ Голова Держенергоефективності Сергій Савчук розповів у прямому ефірі програми «Інформаційний день» на 5 каналі.

детальніше>>>

Працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проводять роз'яснювальну роботу з питань призначення субсидій населенню

Дата: 24 Лютого 2017

Працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проводять роз'яснювальну роботу з питань призначення субсидій населеннюЗа повідомленням заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Гринько, 24 лютого цього року працівниками управління проведено семінар - навчання з уповноваженими особами селищної та сільських рад району з питань призначення та надання населенню житлових субсидій.

детальніше>>>

Запрошуємо всіх бажаючих отримати якісну та сучасну управлінську освіту!

Дата: 23 Лютого 2017

 Запрошуємо всіх бажаючих отримати якісну та сучасну управлінську освіту!25 березня 2017 року об 11:00 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться День відкритих дверей. Інститут презентуватиме нові освітні програми в галузі менеджменту, зокрема такі, що не мають аналогів в Україні. Заклад запрошує бажаючих взяти участь у роботі серії безкоштовних освітніх програм, що розраховані на учнів загальноосвітніх шкіл, студентів ВНЗ, працівників та керівників підприємств, установ, організацій

детальніше>>>

Стан підготовки сільськогосподарських підприємствами усіх форм власності до проведення весняно-польових робіт та стан підготовки сільськогосподарської техніки у 2017 році

Дата: 23 Лютого 2017

Стан підготовки сільськогосподарських підприємствами усіх форм власності до проведення весняно-польових робіт та стан підготовки сільськогосподарської техніки у 2017 роціУ сільськогосподарських підприємствах району ведуться підготовчі роботи для успішного проведення весняно-польових робіт в 2017 році. Під урожай 2017 року фактично посіяно 21,7 тис. га, або 100 % до прогнозованого. В тому числі озимої пшениці посіяно на площі 18,1 тис. га, озимого ячменю - 3,6 тис. га. Крім того, на площі 3 тис. 200 га посіяно озимий ріпак на зерно.

детальніше>>>

У Верховній Раді відкрилася фотовиставка портретів сучасних кримських політв'язнів у рамках міжкультурного заходу

Дата: 23 Лютого 2017

У Верховній Раді відкрилася фотовиставка портретів сучасних кримських політв'язнів у рамках міжкультурного заходу Після анексії Криму російські спецслужби організували переслідування кримських татар і проукраїнських активістів, які виступали проти захоплення півострова. Заарештовано десятки людей, передусім - кримських татар з Бахчисараю, Севастополя, Ялти і Сімферополя. За звинуваченням в участі в ісламській організації "Хізб ут-Тахрір" заарештовані 19 осіб. Окрім арештів і судового переслідування, в Криму продовжують масово зникати люди. Деяких з викрадених знайшли вбитими, про долю решти нічого невідомо.

детальніше>>>

Інформація про фітосанітарний стан посівів сільськогосподарських культур в сільгосппідприємствах Херсонської області станом на 20 лютого 2017 року

Дата: 23 Лютого 2017

Інформація про фітосанітарний стан посівів сільськогосподарських культур в сільгосппідприємствах Херсонської області  станом на 20 лютого 2017 рокуВ деяких районах області склалися несприятливі погодні умови для перезимівлі озимих культур, зокрема утворення льодяної кірки під час випадання опадів у вигляді дощу чи мокрого снігу при мінусовій температурі повітря.

детальніше>>>

На Херсонщині створюють Агенцію регіонального розвитку

Дата: 22 Лютого 2017

На Херсонщині створюють Агенцію регіонального розвиткуПодібні інституції вже давно існують в країнах Європейського Союзу і активно займаються розвитком регіонів. В Україні цей процес тільки зароджується. І на сьогодні перед кожною областю стоїть питання щодо формування Агенцій регіонального розвитку.

детальніше>>>

Держаудитслужба повідомляє

Дата: 21 Лютого 2017

Держаудитслужба повідомляєУникати всілякого конфлікту інтересів Шановні громадяни! Звертайтеся органів Держаудитслужби в Херсонській області на антикорупційний телефон довіри у місті Херсоні 0552 263628. Врегулювання конфлікту інтересів здійснюється шляхом:

детальніше>>>

Розбудова інфраструктури в області для впровадження нових частот українського радіомовлення не обмежиться лише однією вежею.

Дата: 21 Лютого 2017

Розбудова інфраструктури в області  для впровадження нових частот українського  радіомовлення не обмежиться лише однією вежею.Інформаційний простір на Херсонщині відновлюється саме в контексті українського мовлення. Адже вкрадені російським окупантом частоти мають бути повернені й працювати для українців, а не проти нас. Про це повідомив журналістам Андрій Гордєєв під час колегіі облдержадміністрації 16 лютого. Серед основних пріоритетів, які керівник області ставив перед собою ще з перших днів роботи в ОДА

детальніше>>>