Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Голова районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович


Новини


Завтра, 22 січня, у приміщенні адміністративної будівлі відбудуться урочистості з нагоди Дня соборності України!

Дата: 21.01.2019

Завтра, 22 січня, у приміщенні адміністративної будівлі відбудуться урочистості з нагоди Дня соборності України!Завтра, 22 січня, у приміщенні адміністративної будівлі відбудуться урочистості з нагоди Дня соборності України! Запрошуємо всіх бажаючих! Горностаївська РДА

детальніше>>>

У Новоолексіївці Генічеського району відкрито новий центр надання адміністративних послуг

Дата: 21.01.2019

У Новоолексіївці Генічеського району відкрито новий центр надання адміністративних послугСьогодні, 18 січня, громада та гості селища зібралися на урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новоолексіївської селищної ради Генічеського району. Тепер завдяки ЦНАПу жителі цього району отримують доступ до 25 послуг, зокрема з реєстрації місця проживання, оформлення майнових прав, субсидій, землеустрою тощо. Привітав присутніх з урочистою подією перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, який підкреслив, що за ініціативи Президента нашої держави, в Україні і на Херсонщині зокрема, відкривається та ремонтується багато соціальних об’єктів.

детальніше>>>

Протягом дня 21 січня 2019 року по Херсонській області та м. Херсону утримається туман з видимістю 200-500 м

Дата: 21.01.2019

Протягом дня 21 січня 2019 року по Херсонській області та м. Херсону утримається туман з видимістю 200-500 мПротягом дня 21 січня 2019 року по Херсонській області та м. Херсону утримається туман з видимістю 200-500 м

детальніше>>>

Робота Херсонщини в умовах воєнного стану отримала позитивні відгуки від Президента і командування ЗСУ

Дата: 18.01.2019

Робота Херсонщини в умовах воєнного стану отримала позитивні відгуки від Президента і командування ЗСУУ звіті за підсумками 2018 року в ефірі телеканалу «ВТВ+» голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв розповів, як область відреагувала на введення воєнного стану. Велику роль в цьому процесі відіграла небайдужість цивільних громадян, що брали участь в навчаннях територіальної оборони.

детальніше>>>

У міграційній службі Херсонської області підвели підсумки роботи за 2018 рік

Дата: 18.01.2019

У міграційній службі Херсонської області підвели підсумки роботи за 2018 рік17 січня в Управлінні проведено розширену Колегію за підсумками роботи 2018 року під головуванням начальника Оксани Яковенко. Насамперед керівник подякувала всім за відмінну роботу, адже кожен із працівників забезпечує надання якісних адміністративних послуг для кожного громадянина та відмітила начальника

детальніше>>>

З 1 СІЧНЯ 2019 РОКУ ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК НАДАННЯ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ

Дата: 18.01.2019

З 1 СІЧНЯ 2019 РОКУ ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК НАДАННЯ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ27 грудня 2018 року Уряд схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Умови визначення права на призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати. Монетизація відбуватиметься у три етапи:

детальніше>>>

До відома суб’єктів декларування!

Дата: 17.01.2019

До відома суб’єктів декларування!До відома суб’єктів декларування - осіб, зазначених у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», інших осіб, які зобов’язані подавати декларацію відповідно до цього Закону.

детальніше>>>

Україна впевнено прямує до членства в ЄС та НАТО – Президент

Дата: 17.01.2019

Україна впевнено прямує до членства в ЄС та НАТО – ПрезидентМи впевнено йдемо своїм шляхом. Це шлях побудови демократичної, правової, європейської держави, яка чітко і цілеспрямовано прямує до членства в Європейському Союзі і НАТО. Це шлях нашого національного консенсусу

детальніше>>>

Ми продовжуватимемо глибокі зміни та модернізацію економіки – Президент про плани на 2019 рік

Дата: 17.01.2019

Ми продовжуватимемо глибокі зміни та модернізацію економіки – Президент про плани на 2019 рік«До 2019 року готувалися не лише у Кремлі. Готувалися до цього особливого року і ми в Україні. Незважаючи на війну, ми запустили і успішно втілюємо найбільш масштабні та найбільш глибокі зміни і реформи у своїй історії. Ми досягли вагомого прогресу в модернізації економіки та інфраструктури», - сказав Президент Петро Порошенко на Традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

детальніше>>>

Начальник відділу “Горностаївське бюро правової допомоги” Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Цупра Костянтин Васильович інформує населення про роботу бюро правової допомоги.

Дата: 17.01.2019

Начальник відділу “Горностаївське бюро правової допомоги” Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Цупра Костянтин Васильович інформує населення про роботу бюро правової допомоги.Шановні мешканці смт.Горностаївка та Горностаївського району, повідомляю Вам, що в 2018 році до Горностаївського бюро правової допомоги звернулась велика кількість мешканців Горностаївщини. Відразу хочу подякувати всім,хто звернувся, за довіру до нас. Це означає, що ми працюємо не даремно і інформація про роботу Горностаївського бюро правової допомоги поширюється по всій території району. Хочу подякувати всім, хто рекомендує мешканцям району звертатися до нас за допомогою.

детальніше>>>