Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Голова районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


АНОНС ПОДІЙ І ЗАХОДІВ
Військовий капелан, волонтер Андрій Калита зустрінеться з учасниками АТО у Горностаївці

Дата: 21 Травня 2018

Військовий капелан, волонтер Андрій Калита зустрінеться з учасниками АТО у ГорностаївціРосійська агресія на сході України поставила перед громадянським суспільством та державою чимало складних питань. Одним з них залишається проблема адаптації воїнів АТО до мирного життя. Зважаючи на соціальну значимість проведення зустрічей з учасниками бойових дій, спілкування про наболілі питання у Горностаївці відбудеться зустріч з війковим капеланом, волонтером Андрієм Калитою. Зустріч воїнів АТО - мешканців району з керівником благодійного фонду "Джрело життя", військовим капеланом Андрієм Калитою відбудеться за сприяння керівника Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при районній державній адміністрації Олександром Слісаренком у приміщенні районного центру зайнятості. Початок о 9 годині ранку 23 травня цього року.

детальніше>>>

Андрій Гордєєв: «Ми маємо розуміти, що таке НАТО»

Дата: 21 Травня 2018

Андрій Гордєєв: «Ми маємо розуміти, що таке НАТО»21 травня у Херсонському державному університеті відбулась презентація матеріалів "Україна-НАТО. Формула безпеки", присвячених співпраці між Україною та організацією Північно-Атлантичного договору. Виставка створена за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства інформаційної політики України та Українського кризового медіа центру, і присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Північноатлантичним альянсом.

детальніше>>>

МІП: На Софійській площі відбувся Вечір-реквієм пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Дата: 21 Травня 2018

МІП: На Софійській площі відбувся Вечір-реквієм пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу18 травня 2018 року на Софійській площі у Києві відбувся Вечір-реквієм до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, організований за участі Міністерства інформаційної політики України. «Без року три чверті століття відділяють нас від тієї трагічної події. Йдуть з життя свідки, але спогади про влаштований Москвою геноцид кримськотатарського народу залишаються в історичній пам’яті кримських татар – і у пам’яті усього українського народу! Те примусове виселення було однією з найбільш злочинних і брутальних операцій тоталітарного комуно-московського режиму», - сказав у своєму виступі Президент України Петро Порошенко.

детальніше>>>

На Херсонщині проходить масштабний захід присвячений розвитку туризму – «Туристичний хаб»

Дата: 21 Травня 2018

На Херсонщині проходить масштабний захід присвячений розвитку туризму – «Туристичний хаб»Сьогодні вже нікого не потрібно переконувати у тому, що в сучасному світі туристична галузь відноситься до найбільш потужних та динамічних галузей економіки. Туризм істотно впливає на розвиток економіки країни і світового господарства в цілому, формує вагому складову валового внутрішнього продукту, мобілізує значні фінансові й виробничі ресурси населення. Тому на Херсонщині сьогодні було відкрито роботу Туристичного хабу «Розвиток туризму в умовах нових громад» для об'єднаних територіальних громад з 7 областей України.

детальніше>>>

Вшанували пам’ять жертв Великого терору– масових політичних репресій 1937 – 1938 років

Дата: 21 Травня 2018

Вшанували пам’ять жертв Великого терору– масових політичних репресій 1937 – 1938 роківСьогодні, 20 травня, біля пам’ятного знаку жертвам тоталітарного режиму провели мітинг-реквієм «На цьому дні відзнака чорна…», присвячений 81-ій річниці Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років. Політичні репресії в Україні розпочалися із першої спроби встановлення радянської влади – з початку 1918 року. Нечуваних масштабів масові репресії набули після штучного голодомору 1932-1933 років.

детальніше>>>

МІП презентувало комунікаційну кампанію «Україна – це Європа»

Дата: 21 Травня 2018

МІП презентувало комунікаційну кампанію «Україна – це Європа»18 травня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» до Дня Європи, який відзначають 19 травня, Міністерство інформаційної політики України презентувало комунікаційну кампанію «Україна – це Європа». Кампанія включає три тематичні соціальні відеоролики та соціальну рекламу у вигляді біл-бордів на тему «Україна – це Європа». «За європейські цінності, навколо яких побудована ця комунікаційна кампанія, Україна зараз платить надвисоку ціну. Війна, яка зараз триває на Сході, має перш за все цивілізаційний характер. Нашою першочерговою задачею є перетнути цей Рубікон, коли не буде вже вороття до радянських цінностей. Європейські цінності – це не якісь аморфні речі.

детальніше>>>

На Херсонщині розпочалися заходи, приурочені до 74-ої річниці депортації кримськотатарського народу з території Криму

Дата: 18 Травня 2018

На Херсонщині розпочалися заходи, приурочені до 74-ої річниці депортації кримськотатарського народу з території КримуСьогодні, 17 травня, напередодні відзначення 74-ої річниці з дня депортації комуністичним режимом СРСР кримськотатарського народу з території Криму учням загальноосвітніх закладів Херсонщини і всім бажаючим у кіноконцертній залі «Ювілейний» показали художній фільм Ахтема Сеїтаблаєва «Чужа молитва». На безкоштовний показ фільму завітало більше 500 школярів і дорослих, серед яких були і представники кримськотатарського народу. Такий захід став можливим завдяки зусиллям благодійної організації «Кримськотатарському культурно-спортивному центру «Куреш», інформаційній підтримці обласної державної адміністрації та за сприяння Херсонського міського Меджлісу.

детальніше>>>

18 ТРАВНЯ: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Дата: 18 Травня 2018

18 ТРАВНЯ: ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ   18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу. Український інститут національної пам'яті підготував матеріали та архівні фото, присвячені цій темі. Кримські татари в місцях спецпоселень після депортації в 1944 році. Архівні фото

детальніше>>>

Візитівка Горностаївки - Музей народної творчості та побуту

Дата: 18 Травня 2018

Візитівка Горностаївки - Музей народної творчості та побутуГорностаївський музей народної творчості та побуту заснований 2007 року, як селищний і мав назву “Світлиця баби Даші”. Це ім'я знаної в селі вишивальниці Куліш Дар'ї Терентіївни. Музей знаходився в приміщенні селищної ради, в історичній будівлі збудованій та введеній в експлуатацію 1907 року, як Селянський поземельний банк.

детальніше>>>

Шановні мешканці району! Подбайте про укладення декларації зі своїм сімейним лікарем! Не залежить від місця проживання чи реєстрації!

Дата: 17 Травня 2018

Шановні мешканці району! Подбайте про укладення декларації зі своїм сімейним лікарем! Не залежить від місця проживання чи реєстрації!Горностаївський центр первинної медико-санітарної допомоги нагадує! З квітня 2018 року розпочалась загальнонаціональна кампанія "Обери свого лікаря", під час якої українці мають укласти з лікарем первинної ланки декларацію про надання медичних послуг. Вибір лікаря відбувається за бажанням пацієнта, а не місцем реєстрації чи проживання. Визначитись зі своїм вибором необхідно до 1 липня 2018 року. Тож, шановні мешканці району, просимо вас віднестися до вашого здоров’я з усією відповідальністю та в найкоротший термін з’явитися до вибраного вами лікаря та заключити декларацію!!!

детальніше>>>