Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Перший заступник голови районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ:

З 01 квітня 2016 року здійснюється відбір кандидатів на вакантні посади офіцерського складу для проходження військової служби у Горностаївському районному військовому комісаріаті.

Грошове забезпечення від 9 000 грн.

Термін подачі заяв та кількість вакантних посад обмежено.


День Соборності — шлях крізь віки

Дата: 20 Січня 2017

День Соборності — шлях крізь віки22 січня наша держава відзначатиме особливе свято – День Соборності України. В ньому відобразилася головна особливість багатостраждальної долі української держави, нашого народу. Століттями народ України не мав власної держави і був роз’єднаний кордонами держав, які загарбали етнічну українську територію.

детальніше>>>

Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії 

Дата: 17 Січня 2017

Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії В Херсонській області працює мобільна група, яка оперативно проводить роз’яснювальну роботу про переваги служби за контрактом в ЗСУ, зокрема до частин оперативно-тактичного угрупування «Південь».

детальніше>>>

Мешканцям області представлять національну прем`єру – фільм «ВОЇНИ ДУХУ»

Дата: 12 Січня 2017

Мешканцям області представлять національну прем`єру – фільм «ВОЇНИ ДУХУ»В обласному центрі відбудеться національна прем`єра фільму «ВОЇНИ ДУХУ», який показує трагедію героїчної оборони ДАП (бої за Донецький аеропорт), що тривали впродовж 242 днів. Так, 19 – 25 січня о 14.00 та 18.00 у кіноконцертній залі «Ювілейний» проходитимуть сеанси фільму, хронометраж якого 48 хвилин. У стрічці детально показана історія п’яти останніх днів захисту донецького аеропорту та перебування двох героїв у полоні.

детальніше>>>

Необхідність підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату, які надаються громадянами для призначення (перерахунку) пенсій

Дата: 11 Січня 2017

Необхідність підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату, які надаються громадянами для призначення (перерахунку) пенсій15 квітня 2016 року набув чинності Закон України від 26.03.2016 № 1043-VІІІ “Про внесення змін до статті 40 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії”.

детальніше>>>

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечило відшкодування втрат майже на 14 млн грн у 2016 році

Дата: 11 Січня 2017

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечило відшкодування втрат майже на 14 млн грн у 2016 роціДержаудитслужба повідомляє Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечило відшкодування втрат майже на 14 млн грн у 2016 році Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області протягом 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 13,73 млн грн.

детальніше>>>

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби».

Дата: 11 Січня 2017

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби».Реалізація Закону дозволяє унормувати деякі питання, пов’язані з прийняттям, продовженням та звільненням громадян з військової служби. Зокрема, дасть можливість військовослужбовцям, які проходять військову службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби.

детальніше>>>

Питання - відповіді щодо перерахунку пенсійних виплат з урахуванням індексації

Дата: 04 Січня 2017

Питання - відповіді  щодо перерахунку пенсійних виплат з урахуванням індексаціїПитання нарахування індексації має багато нюансів. Один із них стосується приналежності до об'єктів індексації. Пунктом 3 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 1078, визначено окремі види доходів громадян, які не належать до об'єктів індексації.

детальніше>>>

Сергій Савчук: Держенергоефективності ініціює перерахування залишків субсидій на енергоефективність

Дата: 29 Грудня 2016

Сергій Савчук: Держенергоефективності ініціює перерахування залишків субсидій на енергоефективність 2016 рік ознаменувався неочікувано високим попитом українців на Урядову програму безповоротної фінансової допомоги на утеплення житла, а також запуском механізму енергосервісу у бюджетній сфері. У 2017 році на порядку денному - законодавчі ініціативи, спрямовані на зменшення енергоспоживання у житловому секторі та залучення інвестицій у відновлювану енергетику.

детальніше>>>

Сергій Савчук: У 2017 році Уряд продовжить запроваджувати успішні інструменти зменшення енергоспоживання та використання «чистої» енергії в Україні

Дата: 29 Грудня 2016

Сергій Савчук: У 2017 році Уряд продовжить запроваджувати успішні  інструменти зменшення енергоспоживання та використання «чистої» енергії в УкраїніУ 2017 році першочерговими будуть законодавчі ініціативи, спрямовані на зменшення енергоспоживання у різних секторах економіки та створення інвестиційно-сприятливих умов для розвитку відновлюваної енергетики. Про це повідомив журналістам Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході підсумкової прес-конференції, яка відбулася 27 грудня у Будинку Уряду.

детальніше>>>

Сергій Савчук: У 2016 році вперше в Україні відкрито ринок енергосервісу у бюджетній сфері

Дата: 29 Грудня 2016

Сергій Савчук: У 2016 році вперше в Україні відкрито ринок енергосервісу у бюджетній сферіОдне з головних досягнень 2016 року - запроваджений вперше за роки незалежності України механізм енергосервісу у бюджетній сфері. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході прес-конференції на тему "Енергоефективність та відновлювана енергетика в Україні: підсумки року, що минає, та завдання на 2017 рік", яка відбулася 27 грудня у Будинку Уряду.

детальніше>>>