Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Голова районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


ПІДПИСУЙ КОНТРАКТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ!

Тільки сильна та професійна армія є гарантом безпеки та свободи нашої держави, нашого народу, наших дітей та є твоїм надійним майбутнім.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: смт. Горностаївка, вул. Партизанська, 55 районний військовий комісаріат.

Контактні телефони: 0954238660, 0964576109, 0636549411, 4-13-53
Виїзний прийом Пенсійного фонду в складі робочої групи “мобільного офісу”.

Дата: 26 Травня 2017

Виїзний прийом Пенсійного фонду в складі робочої групи  “мобільного офісу”.Завідувач Горностаївського сектору обслуговування громадян Каховського об'єднаного управління Аліна Онищук взяла участь у виїзному прийомі громадян в складі робочої групи „мобільного офісу” в Маринській сільській раді 25 травня 2017 року разом з директором Горностаївського районного центру зайнятості Антоніною Сулімовською та заступником начальника управління праці та соціального захисту населення Горностаївської районної державної адміністрації Оленою Гринько.

детальніше>>>

Соціальний офіс для мешканців Маринського старостинського округу

Дата: 26 Травня 2017

Соціальний офіс для мешканців Маринського старостинського округуЗ метою інформування населення з питань соціального захисту, надання консультацій, роз’яснень тощо 25 травня 2017 року районний «мобільний соціальний офіс» відвідав с. Маринське Горностаївського району. За повідомленням заступника начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олени Гринько, на запитання жителів Маринського старостинського округу, відповідали директор районного центру зайнятості Антоніна Сулімовська

детальніше>>>

Консультації у режимі “гарячої” телефонної лінії.

Дата: 23 Травня 2017

Консультації у режимі “гарячої” телефонної лінії.22 травня 2017 року завідувачем Горностаївського сектору обслуговування громадян Каховського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Онищук Аліною було проведено анонсовану телефонну “гарячу лінію.” Телефонували як жителі селища Горностаївка так і жителі району . Громадян цікавили питання щодо підвищення пенсій з 1 травня 2017 року, мінімального розміру пенсії, добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, пенсійної реформи.

детальніше>>>

Журі визначили переможців військо-патріотичної гри "Сокіл" (Джура)

Дата: 19 Травня 2017

Журі визначили переможців військо-патріотичної  гри З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу та формування навичок здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів, відділом освіти Горностаївської районної державної адміністрації Херсонської області проведено 12 травня 2017 року районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі - Гра).

детальніше>>>

Соціальні працівники нагадали про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих у акції "Незабуті"

Дата: 19 Травня 2017

Соціальні працівники нагадали про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих у акції Працівники комунального закладу "Горностаївський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" долучилися до проведення всеукраїнської акції "Незабуті", що проводиться щорічно до Дня пам'яті померлих від СНІДу. За повідомленням директора центру Оксани Сагайдак, від 16 до 19 травня цього року спеціалісти центру провели численні інформаційні зустрічі з горностаївцями, мешканцями населених пунктів об'єднаної територіальної громади задля нагадування про проблеми ВІЛ-інфікованих людей та толерантного до них відношення.

детальніше>>>

У день музеїв в Україні горностаївці згадали історію церков району

Дата: 18 Травня 2017

У день музеїв в Україні горностаївці згадали історію церков районуУ всесвітній день музеїв, 18 травня, горностаївці та мешканці об'єднаної територіальної громади завітали на краєзнавчу конференцію “Церкви нашого району”, яка відбулася у музеї народної творчості та побуту. Організатор заходу — Ташкінова Олена, очільниця, духовна натхненниця музею відкриваючи роботу конференції розповіла, що взяла участь у проекті “Музей у публічному просторі”, який проведений громадськими організаціями за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

детальніше>>>

Горностаївщина разом з усіма мешканцями України вшановує пам'ять жертв кримського-татарського народу.

Дата: 18 Травня 2017

Горностаївщина разом з усіма мешканцями України вшановує пам'ять жертв кримського-татарського народу.Навесні 1944 р. радянська влада повернулась у Крим й відразу вдалася до масових репресій проти категорій населення, які виявили хоча б найменшу непокору сталінському режиму в період війни. До числа «неблагонадійних» потрапили громадяни, репресовані раніше за політичними мотивами, а також представники «нелояльних народів».

детальніше>>>

«Народжені у вишиванці»

Дата: 18 Травня 2017

«Народжені у вишиванці»Сьогодні, 18 травня, українці убралися в національний одяг, адже в Україні відзначають День вишиванки. Для нас - це не просто вбрання, а символ нашого народу. Здавна до вишиваної сорочки ставилися з особливою пошаною. Адже вона супроводжувала людину із самого малечку. Майбутні матері з особливою турботою вишивали маленькі сорочечки до народження своїх малюків. Адже вважалося, що вишиванка – це оберіг від зла та усього лихого, здатна надати дитині здоров’я та благополуччя.

детальніше>>>

Мешканці громади взяли участь у акції “Зроби фото у вишиванці!

Дата: 18 Травня 2017

Мешканці громади взяли участь у  акції “Зроби фото у вишиванці!Фото до дня вишиванки надіслали мешканці об'єднаної територіальної громади на офіційний сайт районної державної адміністрації, взявши участь у акції “Зроби фото у вишиванці”. Дякуємо активним читачам, педагогам та організаторам Козаче-Лагерської школи, Світлані Ковальчук, а також волонтеру і громадському діячу Фазелю Манану, які надіслали власні фото та фото дітей до участі в акції

детальніше>>>

У день вишиванки горностаївці зустрілися на центральній площі, одягнувши вишиті сорочки

Дата: 18 Травня 2017

У день вишиванки горностаївці зустрілися на центральній площі, одягнувши вишиті сорочкиСпільне фото горностаївців, одягнених у національні вишиті сорочки на центральній площі селища — саме так відзначили свято вишиванки 2017 року небайдужі мешканці селища. Вправні фотографи — громадський діяч та волонтер Фазел Манан і журналіст районної газети “Сільські новини” Оксана Савченко зробили історичне фото представників громадськості, трудових, самодіяльних колективів, а також представників релігійних, козацьких організацій району, які сьогодні, 18 травня прийшли на центральну площу селища у вишитих сорочках.

детальніше>>>