Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Перший заступник голови районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ:

З 01 квітня 2016 року здійснюється відбір кандидатів на вакантні посади офіцерського складу для проходження військової служби у Горностаївському районному військовому комісаріаті.

Грошове забезпечення від 9 000 грн.

Термін подачі заяв та кількість вакантних посад обмежено.


Заборона - корупційним проявам

Дата: 26 Вересня 2016

Заборона - корупційним проявамШановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області за номером у місті Херсоні 263628 Привласнення, розтрата або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем характеризуються умисним протиправним і безоплатним оберненням чужого майна на свою користь чи на користь іншої особи.

детальніше>>>

Члени колегії райдержадміністрації ухвалили питання порядку денного

Дата: 23 Вересня 2016

Члени колегії райдержадміністрації ухвалили питання порядку денногоЗ-поміж питань порядку денного колегії райдержадміністрації обговорено зміни до районного бюджету на 2016 рік, підсумки роботи об'єктів соціально-культурної сфери та житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період, а також виконання заходів програми розвитку фізичної культури та спорту. Ці та інші питання обговорили, ухваливши відповідні рішення, члени колегії

детальніше>>>

ПЕНСІЇ ПО ІНВАЛІДНОСТІ. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Дата: 22 Вересня 2016

ПЕНСІЇ ПО ІНВАЛІДНОСТІ. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯВідповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», пенсія по інвалідності призначається в разі настання інвалідності, що спричинила повну або часткову втрату працездатності внаслідок загального захворювання (в тому числі каліцтва, не пов'язаного з роботою, інвалідності з дитинства) за наявності необхідного страхового стажу.

детальніше>>>

ОСББ продовжують утеплювати свої багатоповерхівки за Урядовою допомогою

Дата: 22 Вересня 2016

ОСББ продовжують утеплювати свої багатоповерхівки за Урядовою допомогоюЩотижня все більше ОСББ у різних регіонах країни стають учасниками Урядової програми з енергоефективності. Так, за останній тиждень, з 12 по 18 вересня 2016 року, ще 9 ОСББ звернулися за державною підтримкою та залучили разом близько 1,5 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

детальніше>>>

Пасивність Горностаївської громади до об'єднання відмічено на засіданні колегії облдержадміністрації

Дата: 21 Вересня 2016

Пасивність Горностаївської громади  до об'єднання відмічено на засіданні колегії облдержадміністраціїЗа повідомленням офіційного сайту Херсонської облдержадміністрації, про роботу місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області щодо виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на засіданні колегії сьогодні доповів в.о. заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

детальніше>>>

До Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму

Дата: 20 Вересня 2016

До Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму Серед членів Антигітлерівської коаліції був і Радянській Союз, в якому ідеологія нетерпимості до інакомислення і у постсталінські часи мало чим відрізнялась від італійського фашизму, а наступниця Радянського Союзу Російська Федерація за час правління В.Путіна остаточно перетворилась у мілітаризовану диктатуру з практично усіма атрибутами фашизму.

детальніше>>>

Відбулося засідання комісії з прав дітей

Дата: 20 Вересня 2016

Відбулося засідання комісії з прав дітей20 вересня 2016 року проведено комісію з прав дітей під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ющенко Т.М. за участі представника Бюро правової допомоги.

детальніше>>>

В райдержадміністрації відбулася щотижнева нарада керівників

Дата: 20 Вересня 2016

В райдержадміністрації відбулася  щотижнева нарада керівниківПитання підготовки до проведення конкурсів на посади директорів окремих навчальних закладів району, безкоштовного харчування учнів 1-4 класів, а також стан медичного обслуговування мешканців району, виплата соціальних допомог, субсидій, пенсій та інших нарахувань були обговорені на нараді з керівниками установ, організацій та структурних підрозділів районної державної адміністрації за головування першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Єрохіна.

детальніше>>>

Допомога сім’ям загиблих Відлуння сучасної війни

Дата: 16 Вересня 2016

Допомога сім’ям загиблих Відлуння сучасної війни Якщо батьки загиблих героїв відчують постійну турботу про них, то це означатиме, що подвиг їхніх дітей не забутий! Напевне, найбільш болючі відголоски не оголошеної війни на Сході країни – це батьки, які втратили рідну та дорогу людину. Звісно, що саме родина військових – завжди своєрідна «зона ризику». Але коли надходить сумне повідомлення, то як сказати батькам, що вони вже ніколи не побачать сина - героя.

детальніше>>>

Районна державна адміністрація оголошує про проведення конкурсу

Дата: 15 Вересня 2016

Районна державна  адміністрація  оголошує про проведення конкурсуВідповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 вересня 2016 року № 58-ос „Про оголошення та проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста –головного бухгалтера відділу культури, молоді та спорту Горностаївської районної державної адміністрації” оголошено конкурс на зайняття вищезазначеної посади.

детальніше>>>