Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Голова районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


ПІДПИСУЙ КОНТРАКТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ!

Тільки сильна та професійна армія є гарантом безпеки та свободи нашої держави, нашого народу, наших дітей та є твоїм надійним майбутнім.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: смт. Горностаївка, вул. Партизанська, 55 районний військовий комісаріат.

Контактні телефони: 0954238660, 0964576109, 0636549411, 4-13-53
Сприяти поверненю автомобіля " швидкої "допомоги працівникам екстренної допомоги Горностаївки - прохання до керівників

Дата: 22 Листопада 2017

Сприяти поверненю автомобіля Сприяти у поверненні автомобіля "швидкої" допомоги, на якому здійснювалися екстренні виїзди до мешканців населених пунктів району, відповідальним працівникам екстренної допомоги селища Горностаївка. З таким зверненням до голів райдержадміністрації Олександра Єрохіна та районної ради Сергія Карпеченка звернулася головний лікар КУ "Горностаївський центр надання первинної медико-санітарної допомоги" Лариса Марчук під час засідання колегії райдержадміністрації сьогодні, 22 листопада.

детальніше>>>

Сільгосптоваровиробників району поінформували про переваги форвардних закупівель

Дата: 22 Листопада 2017

Сільгосптоваровиробників району поінформували про переваги форвардних закупівельЗа ініціативи начальника відділу агропромислового розвитку Петра Черничка організовано зустріч керівництва району, Горностаївської ОТГ та керівників сільгосппідприємств району з начальником Херсонської обласної регіональної філії Державної продовольчо – зернової корпорації України Андрієм Ніколінко сьогодні, 22 листопада. Під час зустрічі були обговорені переваги форвардних закупівель.

детальніше>>>

Горностаївське бюро правової допомоги повідомляє!!!

Дата: 22 Листопада 2017

Горностаївське бюро правової допомоги повідомляє!!!Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

детальніше>>>

Члени колегії райдержадміністрації підтримали зміни до бюджету у виділенні коштів на ремонт флюрографічного апарату

Дата: 22 Листопада 2017

Члени колегії райдержадміністрації підтримали зміни до бюджету у виділенні коштів на ремонт флюрографічного апаратуЧлени колегії райдержадміністрації підтримали зміни до бюджету у виділенні кошти на ремонт флюрографічного апарату центральної районої лікарні в сумі 70 тис.грн. З проектом відповідного розпорядчого документу до членів колегії звернулася начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Рєпка сьогодні, 22 листопада.

детальніше>>>

Фахівець соціальної роботи Горностаївського центру соціальних служб разом з волонтерами навчалися навчалися за програмою

Дата: 22 Листопада 2017

Фахівець соціальної роботи Горностаївського центру соціальних служб разом з волонтерами навчалися навчалися за програмою Високі темпи поширення серед підлітків захворюваності на наркоманію, ВІЛ/СНІД, хвороб, що передаються статевим шляхом негативно впливають на репродуктивне здоров’я молоді й вимагає прийняття на державному рівні невідкладних заходів. Епідеміологічна ситуація, що склалася, в майбутньому призведе до подальшого падіння народжуваності, потенціалу працездатного населення, потребуватиме великих фінансових і матеріальних витрат на лікування та соціальну підтримку ураженої захворюваннями групи молоді.

детальніше>>>

На порозі епідемії у Горностаївці радили як уберегтися від грипу

Дата: 22 Листопада 2017

На порозі епідемії у Горностаївці  радили як уберегтися від грипу“Епідемія грипу та ГРВІ цьогоріч очікується у грудні 2017 року- січні 2018 року. Основним профілактичним засобом залишається специфічна профілактика – це вакцинація”, - сказала головний лікар Горностаївського центру надання первинної медико-санітарної допомоги Лариса Марчук під час лікарської конференції, яка відбулася 20 листопада цього року.

детальніше>>>

Керівники району та Горностаївської громади разом з учнями згадали Героїв Революції Гідності

Дата: 22 Листопада 2017

Керівники району та Горностаївської громади разом з учнями згадали Героїв Революції Гідності“21 листопада 2013 року стало початком Революції Гідності - на Майдан Незалежності у Києві вийшли люди з мирним протестом проти скасування тодішньою владою підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Наступного дня кількість людей у Києві почала збільшуватися і до вечора 22 листопада вже обчислювалася кількома тисячами. Того ж вечора почалися перші серйозні сутички між правоохоронцями та протестувальниками, коли останні спробували встановити намети.

детальніше>>>

Шановна горностаївська громада!

Дата: 21 Листопада 2017

Шановна горностаївська громада!Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. В підвалині української державності – і століття боротьби наших предків, і символізована насамперед в іменах Шевченка і Франка титанічна робота великих просвітителів народного духу, а також сама незламна і нескорена душа українського народу.

детальніше>>>

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

Дата: 20 Листопада 2017

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та СвободиЗапрошуємо на заходи до Дня Гідності та Свободи, які відбудуться за ініціативи керівництва Горностаївської об'єднаної громади у навчальних закладах селища. Завтра, 21 листопада, у Горностаївському навчально-виховному комплексі (ЗОШ №2) відбудеться година пам'яті за участі керівників, очільниці районного краєзнавчого музею Олени Ташкінової, учнівської молоді та громадськості. Початок о 12.00

детальніше>>>

Відновлено автобусне сполучення між Горностаївкою та селами Лопатки, Старолук'янівка

Дата: 20 Листопада 2017

Відновлено автобусне сполучення між Горностаївкою та селами Лопатки, Старолук'янівкаАвтобусне сполучення районного центру з селами Лопатки Червоноблагодатненського старостинського округу і Старолук'янівка Червонополянського старостинського округу буде відновлено завтра, 21 листопада. Про це повідомила очільниця вдділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації Світлана Рожко під час апаратної наради у голови райдержадміністрації Олександрі Єрохіну. Задля відновлення автобусних маршрутів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування

детальніше>>>