Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Перший заступник голови районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ:

З 01 квітня 2016 року здійснюється відбір кандидатів на вакантні посади офіцерського складу для проходження військової служби у Горностаївському районному військовому комісаріаті.

Грошове забезпечення від 9 000 грн.

Термін подачі заяв та кількість вакантних посад обмежено.


ПЕНСІЇ ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.

Дата: 21 Жовтня 2016

ПЕНСІЇ ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ,  ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я  ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ.Питання права на пенсію за вислугу років працівникам освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення урегульовано Законами України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” та “Про пенсійне забезпечення”, іншими нормативними актами. Положення Закону України “Про пенсійне забезпечення” застосовують у частині визначення права на пенсію за вислугу років.

детальніше>>>

ПРОТИКОРУПЦІЙНИЙ ЧАС

Дата: 19 Жовтня 2016

ПРОТИКОРУПЦІЙНИЙ ЧАСПротидія діяльності бюджетних корупціонерів і боротьба з корупцією є багатосторонніми. Така робота зумовлена важливістю та складністю завдань, які стоять перед відповідними органами. Взаємодію можна розглядати за напрямами: Стратегічна взаємодія полягає в узгодженій діяльності суб’єктів боротьби корупцією між собою та з іншими державними органами для досягнення стратегічної мети, визначеної чинним антикорупційним законодавством.

детальніше>>>

Розглянуто 64 заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових субсидій.

Дата: 19 Жовтня 2016

Розглянуто 64 заяви  щодо призначення  державної соціальної  допомоги   малозабезпеченим сім'ям та житлових субсидій.У районі працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян щодо надання всіх видів соціальних допомог в Горностаївській районній державній адміністрації. Комісія створена з метою реалізації Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

детальніше>>>

Козацькі забави

Дата: 19 Жовтня 2016

Козацькі забави13 жовтня 2016 року, у Горностаївській ЗОШ №1 І-ІІІ ст. на честь свята Дня захисника України, Українського козацтва та Покрови Пречистої Богородиці відбулося свято “Козацькі забави”. Ініціатором проведення таких змагань виступили директор Горностаївського НВК Олег Яворський та вчителя Максим та Віталій Багжанові. Провели змагання серед хлопців-старшокласників у стрільбі з пневматичної гвинтівки в ціль, армреслінгу, піднятті гирі (16 кг.), армліфтінгу, мас - реслінгу, веселому конкурсі:

детальніше>>>

Про події шкільного життя юних захисників

Дата: 19 Жовтня 2016

Про події  шкільного життя юних захисників З метою відзначення 305- річчя заснування Олешківської Січі та Дня захисника України у загальноосвітніх навчальних закладах району проведено: - загальношкільні лінійки до Дня Захисника України; - виховні години, години спілкування «Я син твоєї землі», «Зростаємо патріотами», «Божа Матір під твою милість прибігає», «Люби свого ближнього як самого себе», «14 жовтня

детальніше>>>

Про перспективи надання соціальних послуг населенню в умовах децентралізації

Дата: 18 Жовтня 2016

Про перспективи надання соціальних послуг  населенню  в умовах децентралізаціїЩорічно у жовтні світова та українська спільнота вже багато років поспіль відзначають Всесвітній день дій за гідну працю (7 жовтня), встановлений у 2008 році за ініціативою Міжнародної конференції профспілок, та Міжнародний день боротьби з бідністю (17 жовтня), визначений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 1992 року.

детальніше>>>

Горностаївці привітали захисників зі святом

Дата: 17 Жовтня 2016

Горностаївці привітали захисників зі святом 13 жовтня цього року у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. Горностаївці та гості селища оплесками привітали захисників України — мешканців району, які були запрошені на святкування. З вітальними словами до учасників заходу звернулися голова районної ради Сергій Карпеченко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Ющенко та селищний голова Дмитро Ляхно.

детальніше>>>

Графік прийому

Дата: 14 Жовтня 2016

Графік прийомуЗгідно графіку прийому громадян за місцем їх проживання керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації на ІV квартал 2016 року, 25 жовтня 2016 року планується проведення виїзного прийому громадян в.о. заступника голови обласної державної адміністрації з питань децентралізації, економічного розвитку та фінансів — Бутрієм Дмитром Стефановичем

детальніше>>>

ГОРНОСТАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ:

Дата: 12 Жовтня 2016

ГОРНОСТАЇВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ:Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 жовтня 2016 року № 64-ос „Про оголошення та проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти Горностаївської районної державної адміністрації” оголошено конкурс на зайняття вищезазначеної посади. Умови проведення конкурсу оприлюднені на сайті Нацдержслужби у розділі”Вакансії державної служби”.

детальніше>>>

Шановні горностаївці та гості селища!

Дата: 11 Жовтня 2016

Шановні горностаївці та гості селища!Запрошуємо взяти участь у заходах з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, що відбудуться 13 жовтня цього року о 12 годині у районному будинку культури. Цьогоріч урочистості відбуватимуться під гаслом “Під захистом українських військових”. До вашої уваги будуть представлені виступи вокальних та хореографічного колективів районного будинку культури, по закінченню святкового концерту — частування козацьким кулешем.

детальніше>>>