Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Голова районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


АНОНС ПОДІЙ І ЗАХОДІВ


Святкові заходи

Дата проведення

Назва заходу

Місце проведення

Час проведення

1 травня

Звітний концерт зразкової вокальної студії “Ластівочка” Горностаївського СБК

Горностаївський селищний Будинок культури

10.00

4 травня

Захід біля Меморіалу загиблих воїнів у листопаді 1943 – лютому 1944 років під час боїв за визволення Херсонщини від нацистських загарбників

Червоноблагодатненський старостинський округ Горностаївської ОТГ (колишнє село Соломки)

10.00

5 травня

ХІІІ обласний фестиваль-конкурс “Опалені війною”

Горностаївський селищний Будинок культури

10.00

8 травня

Урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. По закінченні - покладання вінків на води Каховського водосховища;

Горностаївський селищний Будинок культури

19.00

9 травня

Святковий мітинг, покладання квітів до меморіалів, братських могил

Центральна площа селища

10.00

9 травня

Кубок району з футболу на приз Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.

Стадіон “Дружба”

11.00Запрошуємо команди патріотичної гри "Сокіл"(Джура) стати учасниками Семінару - "Джура-Прикордонник"

Дата: 24 Квітня 2018

Запрошуємо команди патріотичної гри 27 по 29 березня 2018 року Мінмолодьспорту спільно із департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА та Держприкордонслужбою України проводено Всеукраїнський форум, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Український кордон - 2018».

детальніше>>>

Консультує Міністр юстиції України: як оформити закордонний паспорт для дітей

Дата: 24 Квітня 2018

Консультує Міністр юстиції України: як оформити закордонний паспорт для дітейНезабаром травневі свята, хочемо з родиної поїхати на відпочинок за кордон. Підкажіть, будь ласка, як оформити закордонний паспорт для дітей? Іванна Радимишлєва Які закордонні паспорти зараз видають? Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп».

детальніше>>>

Програма урочистостей з нагоди відкриття туристичного сезону 2018 «Херсонщина туристична – шлях до вражень!»

Дата: 24 Квітня 2018

Програма урочистостей з нагоди відкриття туристичного сезону 2018 «Херсонщина туристична – шлях до вражень!»ПРОГРАМА урочистостей з нагоди ВІДКРИТТЯ ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ «Херсонщина туристична – шлях до вражень!» (історико-культурна пам’ятка «Кам’янська Січ» с.Республіканець Бериславського району) 30 квітня – 01 травня 2018 року 30 квітня, понеділок 10:00 – 10:30 – Урочисте відкриття Всеукраїнського чемпіонату сухопутних військ України з функціонального багатоборства «Кросфіт»: авіа-шоу, виставка військової техніки, представлення команд (центральний майданчик біля прапору, банерна сцена) 10:30 – 18:30 – Змагання сухопутних військ України з функціонального багатоборства «Кросфіт». (спортивний

детальніше>>>

Консультує Міністр юстиції України: як оформити закордонний паспорт для дітей

Дата: 24 Квітня 2018

Консультує Міністр юстиції України: як оформити закордонний паспорт для дітейНезабаром травневі свята, хочемо з родиної поїхати на відпочинок за кордон. Підкажіть, будь ласка, як оформити закордонний паспорт для дітей? Іванна Радимишлєва Які закордонні паспорти зараз видають? Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп». 20 грудня 2016 року припинено прийом документів для оформлення паспортів без «чіпа» з інформацією про особу та її біометричних даних (відцифрованого обличчя, підпису та відбитків пальців особи).

детальніше>>>

В Електронному кабінеті запроваджено сервіс з подання скарги на рішення комісій щодо відмови у реєстрації податкових накладних

Дата: 23 Квітня 2018

В Електронному кабінеті запроваджено сервіс з подання скарги на рішення комісій щодо відмови у реєстрації податкових накладнихДФС Запроваджено новий сервіс – подання скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі – Скарга) в електронному вигляді. Створити та надіслати Скаргу а також заяву про відмову від поданої скарги (далі – Заява) платник має змогу через Електронний кабінет, вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.

детальніше>>>

При продажу більше одного автомобіля в рік необхідно подати декларацію

Дата: 23 Квітня 2018

При продажу більше одного автомобіля в рік необхідно подати деклараціюЯкщо громадянин протягом року здійснив продаж або обмін двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, або мопеда, сума отриманого доходу підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відс. та військовим збором - 1,5 відсотка. Про це нагадують у Головному управлінні ДФС у Херсонській області. Такий громадянин зобов’язаний відобразити дохід від такого відчуження у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається до державної податкової інспекції за місцем реєстрації. Граничний строк подання податкової декларації - до 2 травня 2018 року.

детальніше>>>

Доходи, отримані за кордоном, підлягають декларуванню

Дата: 23 Квітня 2018

Доходи, отримані за кордоном, підлягають декларуваннюГромадяни, які в 2017 році отримували іноземні доходи, відповідно до п.п.170.11.1 п.170.11 ст.170 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Сума такого доходу включається до річного оподатковуваного доходу платника та оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% і військовим збором за ставкою1,5%. Відповідно до абзацу першого п.п.170.11.2 п.170.11 ст.170 ПКУ платник податку має право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, за нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України.

детальніше>>>

У Горностаївці відбудуться святкові заходи до Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 23 Квітня 2018

У Горностаївці відбудуться святкові заходи до Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війніЗа повідомленням заступника голови Горностаївської селищної ради Вікторії Крижановської до Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги у Другій світовій війні визначено цикл травневих заходів за участі мешканців району, колективів художньої самодіяльності та громадськості. Традиційно, цьогоріч відбудеться фестиваль-конкурс воєнної пісні "Опалені війною" та Кубок з футболу на приз Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. - колишнього відомого мешканця селища Горностаївка.

детальніше>>>

Державні службовці та керівники установ обговорили пріоритетні напрямки своєї діяльності

Дата: 23 Квітня 2018

Державні службовці та керівники установ обговорили пріоритетні напрямки своєї діяльностіУ кабінеті голови районної державної адміністрації Олександра Єрохіна відбулася щотижнева нарада керівників структурних підрозділів райдержадміністрації сьогодні, 23 квітня. На початку наради очільник райдержадміністрації повідомив, що в районі завершено процес роздержавлення комунального закладу "Редакція газети "Сільські новини" шляхом виведення зі складу співзасновників трудових колективів районної ради та райдержадміністрації. Відповідно до законодавства, комунальний заклад редакції громадсько-політичної газети реформовано та зареєстровано Товариство обмеженої відповідальності "Редакція газети "Сільські новини".

детальніше>>>

Державні службовці райдержадміністрації долучилися до Дня благоустрою

Дата: 23 Квітня 2018

Державні службовці райдержадміністрації долучилися до Дня благоустроюНавесні тривають заходи з благоустрою територій та їх озеленення. Декілька тижнів поспіль державні службовці апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації долучаються до прибирання території селища. Працівниками та жителями селищної, сільських рад виконано вже чимало робіт біля прибудинкових територій і в місцях масового перебування людей. В межах акції "За чисте довкілля" 21 квітня цього року проведено День довкілля - наведено порядок на прилеглій території адміністративної будівлі.

детальніше>>>