Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Голова районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


ПІДПИСУЙ КОНТРАКТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ!

Тільки сильна та професійна армія є гарантом безпеки та свободи нашої держави, нашого народу, наших дітей та є твоїм надійним майбутнім.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: смт. Горностаївка, вул. Партизанська, 55 районний військовий комісаріат.

Контактні телефони: 0954238660, 0964576109, 0636549411, 4-13-53
У Горностаївці - День селища та 230-річниця від дня заснування!

Дата: 22 Вересня 2017

У Горностаївці - День селища та 230-річниця від дня заснування!Запрошуємо мешканців селища та гостей на святкування 230-ї річниці Дня селиша, яке відбудеться 22 вересня о 13:00 на території стадіону "Дружба".

детальніше>>>

«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

Дата: 21 Вересня 2017

«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.

детальніше>>>

Дітям Славненської школи розповіли про значення водних ресурсів в житті людини

Дата: 21 Вересня 2017

Дітям Славненської школи розповіли про значення водних ресурсів в житті людиниУ рамках екологічної акції, присвяченої Дню малих річок і водойм, в Славненському НВК 19 вересня 2017 року пройшла інформаційна зустріч з представником Горностаївського міжрайонного управління водного господарства Матецькою Ліною Володимирівною. Вона цікаво і змістовно розповіла дітям про значення водних ресурсів у житті людини та необхідність їх збереження.

детальніше>>>

Олімпійський тиждень у Каїрській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 21 Вересня 2017

Олімпійський тиждень у Каїрській ЗОШ І-ІІІ ступенів З 11 по 15 вересня 2017 року у Каїрській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено Олімпійський тиждень в рамках Всеукраїнських заходів присвячених Дню фізичної культури та спорту. Покликання цього заходу - нагадати учням українських шкіл про досягнення спортсменів України, а також виховати нове покоління, здатне перевершити спортивні досягнення попередників.

детальніше>>>

Представник моніторингової місії OSCE Hans Peter Errer відвідав Горностаївку та вислухав учасників бойових дій

Дата: 21 Вересня 2017

Представник моніторингової місії OSCE Hans Peter Errer  відвідав Горностаївку та вислухав учасників бойових дійЗа ініціативи громадськості в Горностаївці створено групу самодопомоги та взаємопідтримки «Я - не один» для учасників АТО та членів їх родини. Спонсорська допомога надана громадськими активістами військовим капеланом Анатолієм Пономарьовим і волонтером Благодійного Товариства "Шлях Перемоги" Фазелем Мананом.

детальніше>>>

Вихованці Горностаївського будинку дитячої творчості – учасники заключного Гала-концерту "Таврійський барвограй"

Дата: 20 Вересня 2017

Вихованці Горностаївського будинку дитячої творчості –   учасники заключного Гала-концерту 23 квітня 2017 року відбувся обласний огляд – конкурс "Таврійський барвограй", на якому вокальний ансамбль "Співаночка" Будинку дитячої творчості посів ІІІ місце. 15 вересня маленькі артисти були запрошені на заключний Гала-концерт у м. Херсоні. Концерт, присвячений дню міста відбувся на сцені, яку розташували організатори свята – працівники Херсонського Державного Будинку художньої творчості – на вулиці Суворова, 3.

детальніше>>>

У Горностаївському районі стартує новий проект від громадськості

Дата: 20 Вересня 2017

 У Горностаївському районі стартує новий  проект від громадськостіЗа ініціативи громадськості в Горностаївці стартує новий проект “Відкритий мікрофон без цензури”. Як повідомляє один з організаторів, громадський активіст, волонтер Фазел Манан щосереди від 11 жовтня цього року для мешканців Горностаївської громади, а також тих населених пунктів, де триває процес децентралізації буде створена можливість висловити побажання, зауваження чи пропозиції представникам влади, односельцям чи іншим адресатам.

детальніше>>>

Горностаївські дитячі вокальні та хореографічні колективи поміж кращих

Дата: 19 Вересня 2017

Горностаївські дитячі вокальні та хореографічні  колективи поміж кращихУчні Горностаївської школи №1 взяли участь у заключному Гала-концерті переможців щорічного обласного огляду-конкурсу художньої творчості "Таврійський барвограй". За повідомленням Світлани Савченко, педагога-організатора навчального закладу, 15 вересня цього року право представити кращих вокальних виконавців та хореографічних колективів Горностаївської школи №1 вибороли хореографічний колектив "Перлина" (керівник Савченко С.В.), вокальний ансамбль 4-А класу (класовод Алексєєва Н.М.)

детальніше>>>

Держенергоефективності вітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених» проектів в Україні

Дата: 18 Вересня 2017

Держенергоефективності вітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених» проектів в Україні15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів.

детальніше>>>

Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

Дата: 18 Вересня 2017

Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів Голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.

детальніше>>>