Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Голова районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


АНОНС ПОДІЙ І ЗАХОДІВ
26 лютого – День кримського спротиву російській окупації

Дата: 23 Лютого 2018

26 лютого – День кримського спротиву російській окупаціїЧотири роки тому в Криму сталися події, які принесли біду й нещастя мешканцям усього півострова – влада Російської Федерації окупувала автономію у складі України. Такі дії вважаються початком російської агресії на території нашої держави. Анексія Криму Росією, яка була спрямована на насильницьке протиправне відторгнення Кримської автономії та Севастополя від України та їх приєднання до Російської Федерації на правах суб'єктів Російської Федерації, була здійснена протягом лютого-березня 2014 року і закріплена Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення дати початку тимчасової окупації» від 15 вересня 2015 року № 685-VIII.

детальніше>>>

У Костянтинівський ОТГ провели першу нараду керівників закладів освіти

Дата: 23 Лютого 2018

У Костянтинівський ОТГ провели першу нараду керівників закладів освітиЗа участю сільського голови Олексія Кільдерова проведена перша нарада керівників закладів освіти Костянтинівської ОТГ 20 лютого цього року. Підвівши підсумки роботи закладів освіти за І півріччя навчального року начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кацевич В.С. визначила першочергові завдання: успішне завершення навчального року та якісна підготовка випускників шкіл до здачі ЗНО; навчання вчителів початкових класів до впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти; розробка програми розвитку навчального закладу; підготовка спеціалістів для громади за обласною програмою «Розвиток людського капіталу Херсонської області на 2017 – 2021 роки».

детальніше>>>

Учасники навчального процесу Костянтинівської ОТГ написали диктант єдності

Дата: 23 Лютого 2018

Учасники навчального процесу Костянтинівської ОТГ написали диктант єдностіВ освітніх закладах Костянтинівської сільської ради Міжнародний день рідної мови розпочався по різному: у Дубівському та Костянтиніському – урочистрою лінійкою, виховним заходом у початкових класах Червонополянського ЗСО: «Рідна мова – безцінна, невичерпна духовна скарбниця народу», вікторинами та тематичними конкурсами «Знай та вивчай рідну мову» у опорному закладі. За повідомленням очільниці відділу освіти Костянтинівської об'єднаної громади Валентини Кацевич, напередодні свята діти готували газети – презентації (ДубівськийЗСО), вчили вірші та пісні про рідну мову.

детальніше>>>

Особливості виходу на пенсію починаючи з 1 січня 2018 року

Дата: 23 Лютого 2018

Особливості виходу на пенсію починаючи з 1 січня 2018 рокуХто з громадян може розраховувати на пенсії З 1 січня 2018 року: - у 60 років — за наявності 25 років стажу; - у 63 роки — за наявності 15-25 років стажу; - у 65 років — якщо на 01.01.2019 року є 15-25 років стажу; Якщо стаж менше 15 років — призначається соціальна допомога. З 2019 року — запроваджується накопичувальна система загальнообов'язкового пенсійного страхування. Вона не торкнеться тих громадян, кому на 1 січня 2019 року залишатиметься менше 10 років до пенсії.

детальніше>>>

Інформація про роботу бюро правової допомоги

Дата: 23 Лютого 2018

Інформація про роботу бюро правової допомогиНачальник відділу “Горностаївське бюро правової допомоги” Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Цупра Костянтин Васильович інформує населення про роботу бюро правової допомоги. Шановні мешканці смт.Горностаївка та Горностаївського району, повідомляю Вам, що в 2017 році до Горностаївського бюро правової допомоги звернулась велика кількість мешканців Горностаївщини. Це означає, що ми працюємо не даремно і інформація про роботу Горностаївського бюро правової допомоги поширюється на всій території району.

детальніше>>>

При ОДА створюється оперативний штаб із забезпечення протидії браконьєрству на водних об`єктах області

Дата: 22 Лютого 2018

При ОДА створюється оперативний штаб із забезпечення протидії браконьєрству на водних об`єктах областіПро це голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв повідомив сьогодні, 22 лютого, під час проведення розширеної наради з питань збереження лісів області, запобігання їх нещадному знищенню та протидії браконьєрству на водних об`єктах області разом із головами райдержадміністрацій, народними депутатами України, представниками територіальних правоохоронних органів, профільних відомств і представниками громадськості.

детальніше>>>

Шановні мешканці району! Скористайтеся онлайн-сервісом

Дата: 22 Лютого 2018

Шановні мешканці району! Скористайтеся онлайн-сервісом На офіційному сайті Державної Міграційної Служби України https://dmsu.gov.ua/services/online.html доступний для користування онлайн-сервіс "Електронна черга", який надає можливість запису до електронної черги територіальних відділень ДМС з метою виготовлення паспорту громадянина України (ID - картка), закордонного паспорту, або інших послуг, що надаються відповідними територіальними відділеннями Державної Міграційної Служби України. Щоб скористатися онлайн-сервісом перейдіть на офіційний сайт https://dmsu.gov.ua/

детальніше>>>

У Горностаївці відбудеться показ фільму "Кіборги"

Дата: 21 Лютого 2018

У Горностаївці відбудеться показ фільму За підтримки Херсонського благодійного фонду "Джерело життя" у приміщенні Горностаївського районного Будинку культури відбудеться показ повнометражного художнього фільму "Кіборги", режисера Ахтема Сейтаблаева. Показ фільму відбудеться 27 лютого цього року. Початок о 14.00. Районний Будинок культури (вул. Торгова, 1). Вхід вільний.

детальніше>>>

Інфраструктурна субвенція – важливе фінансове джерело в процесі децентралізації

Дата: 21 Лютого 2018

Інфраструктурна субвенція – важливе фінансове джерело в процесі децентралізаціїНабирає обертів процес децентралізації, який супроводжується, зокрема, державною фінансовою підтримкою у вигляді субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Про це йшла мова під час засідання колегії обласної державної адміністрації сьогодні, 21 лютого. Як зазначив директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Дмитро Бутрій, у 2017 році таку субвенцію у сумі 52,1 млн грн отримали 12 громад області, а у поточному році таких громад буде вже 26 і їм передбачено близько 80 млн грн.

детальніше>>>

Підвищення інвестиційної спроможності можливе через залучення державних інвестицій

Дата: 21 Лютого 2018

Підвищення інвестиційної спроможності можливе через залучення державних інвестиційПро це на сьогоднішньому засіданні колегії облдержадміністрації зауважив директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Дмитро Бутрій. «Тема вкладання інвестицій ніколи не втрачала своєї актуальності через незадовільний стан інфраструктури. Тому левова частина державних інвестицій вкладається саме у її розвиток. Адже від розвиненої інфраструктури залежить привабливість територій для приватних інвесторів», - звернув увагу Дмитро Бутрій.

детальніше>>>