Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Голова районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


ПІДПИСУЙ КОНТРАКТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ!

Тільки сильна та професійна армія є гарантом безпеки та свободи нашої держави, нашого народу, наших дітей та є твоїм надійним майбутнім.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: смт. Горностаївка, вул. Партизанська, 55 районний військовий комісаріат.

Контактні телефони: 0954238660, 0964576109, 0636549411, 4-13-53
Енергоефективні заходи — пріоритетний напрямок роботи

Дата: 20 Липня 2017

Енергоефективні заходи — пріоритетний напрямок роботи	Задля впровадження енергоефективних заходів під час опалювального періоду у приміщенні Горностаївської загальноосвітньої школи №1 заплановано виготовити енергетичний паспорт. Про можливість заощадження коштів дороговартісного електричного опалення, яке використовується на базі школи говорили сьогодні у кабінеті голови районної державної адміністрації Олександра Єрохіна директор Горностаївської ЗОШ №1 Надія Кочмарук, начальник відділу освіти Валентина Кацевич спільно з керівником комунальної установи по обслуговуванню закладів освіти Сергієм Єрьоміним.

детальніше>>>

Пропонуємо роботу батькам

Дата: 20 Липня 2017

Пропонуємо роботу батькамПатронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Патронатному вихователю гарантовані заробітна плата, грошова допмога на дитину та прфесійна підтримка фахівців.

детальніше>>>

Звернення до керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та приватних осіб, які займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції.

Дата: 19 Липня 2017

Звернення до керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та приватних осіб, які займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції.З метою захисту галузі бджільництва від отруєння бджіл хімікатами під час цвітіння медоносних рослин сільгосптоваровиробники в обов’язковому порядку повинні повідомити про обробку посівів пестицидами.

детальніше>>>

Збирання ранніх зернових

Дата: 19 Липня 2017

Збирання ранніх зерновихЗа оперативними даними станом на 18 липня 2017 року сільгосптоваровиробниками району обмолочено 18773 га ранніх зернових культур (75,8% до запланованого), валовий збір складає 59899 тонн зерна при середній урожайності 31,7 ц/га. В розрізі категорій: сільськогосподарськими підприємствами району зібрано 29748 тонн зерна при урожайності 41,2 ц/га, фермерськими господарствами 11310 тонн при урожайності 29,6 ц/га, господарствами населення намолочено 22852 тонни зерна при урожайності 24,7 ц/га.

детальніше>>>

Пенсійний фонд інформує!

Дата: 14 Липня 2017

Пенсійний фонд інформує!Зарплата менше мінімальної створює проблеми Держава здійснює регулювання оплати праці працівників підприємств усіх форм власності, зокрема шляхом встановлення розміру мінімальної заробітної плати. Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності господарювання.

детальніше>>>

Триває відбір кандидатів до патрульної служби

Дата: 13 Липня 2017

Триває відбір кандидатів до патрульної службиЗ метою оперативної та якісної допомоги щодо укомплектування інспекторами патрульної служби Управління патрульної поліції у м. Херсоні, 07 липня 2017 року в приміщенні Горностаївського районного центру зайнятості відбувся відео-ярмарок вакансій. Інспектор патрульної служби куратор набору-капітан поліції Сергій Бортник, інспектор із зв’язків з громадськістю-лейтенант поліції Олена Вахтель та інспектор патрульної поліції-лейтенант поліції Денис Вишневський проінформували учасників ярмарку заходу про основні службові обов’язки інспектора патрульної поліції, вимоги до кандидатів, необхідні якості та навички. Детально розповіли про умови участі в конкурсі та терміни подання документів.

детальніше>>>

Уряд дав «зелене» світло на утеплення багатоповерхівок із автономною системою теплопостачання

Дата: 13 Липня 2017

Уряд дав «зелене» світло на утеплення багатоповерхівок із автономною системою теплопостачанняВідтепер ОСББ/ЖБК у будинках, що не приєднані до системи централізованого теплопостачання, зможуть безперешкодно брати участь у програмі «теплих» кредитів та отримувати відповідну державну фінансову допомогу на проведення енергоефективних заходів. Про це йдеться у постанові Уряду, яку підготовлено спільно з Держенергоефективності та прийнято сьогодні, 12 липня, на засіданні Кабінету Міністрів України.

детальніше>>>

Сергій Савчук: Видано найбільший в Україні «теплий» кредит для ОСББ на суму майже 10 млн гривень

Дата: 12 Липня 2017

Сергій Савчук: Видано найбільший в Україні «теплий» кредит для ОСББ на суму майже 10 млн гривеньНе лише червень побив всі рекорди за популярністю «теплих» кредитів серед ОСББ, але й початок липня засвідчив чималий попит на Урядову програму. Так, лише за перший тиждень липня 30 ОСББ скористалися «теплими» кредитами на суму 16,1 млн. грн для впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках. Для порівняння за весь червень сума взятих «теплих» кредитів сягнула 18 млн гривень.

детальніше>>>

За повідомленням Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 12 Липня 2017

За повідомленням Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» запрошує людей з інвалідністю та дітей-інвалідів віком від 16 років для проходження безкоштовної професійної реабілітації. Проводиться інклюзивне навчання (в групі навчаються люди з інвалідністю, за власний рахунок, та безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості).

детальніше>>>

Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської облдержадміністрації інформує

Дата: 11 Липня 2017

Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської облдержадміністрації інформуєОстаннім часом посилилася інформаційна складова гібридної війни метою якої є дестабілізація ситуації як в області, так і в цілому в державі. Прикладом цього є фейкові повідомлення про не існуючі звернення до окупаційного «руководства Крыма». Звертаємо вашу увагу на коментар керівника Департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Олександра Паливоди: «В мене є всі підстави вважати даний лист фальсифікацією. Я знаю достовірно, що ані Асоціація Херсонських фермерів, ані Аграрна спілка Херсонської області не писали ніяких листів Аксьонову.

детальніше>>>