Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Перший заступник голови районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ІНФОРМУЄ:

З 01 квітня 2016 року здійснюється відбір кандидатів на вакантні посади офіцерського складу для проходження військової служби у Горностаївському районному військовому комісаріаті.

Грошове забезпечення від 9 000 грн.

Термін подачі заяв та кількість вакантних посад обмежено.


Ми не дамо знищити вже розпочату реформу децентралізації на Херсонщині

Дата: 31 Серпня 2016

Ми не дамо знищити вже розпочату реформу децентралізації на ХерсонщиніПід таким гаслом 30 серпня пройшла робоча зустріч представників територіальних громад області, які об’єднуються та громадських організацій, що підтримують цей процес. Напередодні позачергової сесії, яка оголошена на 9 вересня занепокоєні громади, що прагнуть самостійно вирішувати свої проблеми зібралися на цю зустріч, щоб обговорити проблему, що ставить під загрозу їх плани.

детальніше>>>

В НАЗК затвердили Методичні рекомендації щодо конфлікту інтересів

Дата: 31 Серпня 2016

В НАЗК затвердили Методичні рекомендації щодо конфлікту інтересівВ Національному агентстві з питань запобігання корупції затвердили Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та прирівняних до них осіб. Рішення про затвердження документу було підтримано одноголосно.

детальніше>>>

Найкращий спосіб заощадити на енергоносіях та комунальних платежах – провести комплексну термомодернізацію будинку

Дата: 31 Серпня 2016

Найкращий спосіб заощадити на енергоносіях та комунальних платежах – провести комплексну термомодернізацію будинкуМайже вдвічі зменшити рахунки за комунальні послуги допоможе комплекс енергоефективних заходів: встановлення індивідуального теплового пункту, вузлів обліку, повне утеплення будинку. І сьогодні держава надає населенню на ці цілі безпрецедентну грошову допомогу. Нею скористалося вже понад 340 ОСББ з різних регіонів країни. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу Урядової програми з енергоефективності.

детальніше>>>

ЗАВЖДИ ПРОТИ ПРОЯВІВ БЮДЖЕТНОЇ КОРУПЦІЇ

Дата: 29 Серпня 2016

ЗАВЖДИ ПРОТИ ПРОЯВІВ БЮДЖЕТНОЇ КОРУПЦІЇДержфінінспекція взаємодіє з органами влади, контролюючими і правоохоронними органами заради спільного протистояння проявам корупції серед розпорядників бюджетних коштів, керівників бюджетних установ, підприємств і організацій. Повідомляйте про те, що вам відомо про деяких посадовців, котрі виконують посадові обов’язки недобросовісно, з нехтуванням вимог чинного законодавства, коли окремі чиновники з порушеннями використовують кошти, адже вони створюють підґрунтя для виникнення проявів бюджетної корупції.

детальніше>>>

Святкові змагання

Дата: 29 Серпня 2016

Святкові змагання24 серпня цього року, традиційно, на Горностаївщині шанувальники спорту і здорового способу життя святкували День незалежності України на спортивних майданчиках. Радісно і весело на прибережжі селища пройшли змагання з пляжного волейболу, шашок, шахів, армреслінгу, підніманні гирь, міні-футболу, дитячі рухливі ігри, естафети, конкурси.

детальніше>>>

В Горностаївці встановили новий пам'ятний знак до 25-ї річниці Незалежності України

Дата: 29 Серпня 2016

В Горностаївці встановили новий пам'ятний знак до 25-ї річниці Незалежності УкраїниНовий пам'ятний знак до 25-ї річниці Незалежності України встановили в селищі Горностаївка, урочисте відкриття якого відбулося 24 серпня цього року. За участі мешканців району та гостей селищний голова Дмитро Ляхно пригадав історію становлення незалежної України, шлях якої торували численна кількість борців за її свободу. У своєму зверненні він сказав, що Україна й зараз перебуває у боротьбі — її територіальну цілісність захищають Збройні Сили України, волонтери та небайдужі мешканці підтримують їх, надаючи матеріальну допомогу.

детальніше>>>

ОСББ продовжують готуватися до опалювального сезону та утеплювати багатоповерхівки

Дата: 26 Серпня 2016

ОСББ продовжують готуватися до опалювального сезону та утеплювати багатоповерхівкиЗа останній тиждень, з 15 по 21 серпня 2016 року, до Урядової програми з енергоефективності приєдналося ще 9 ОСББ, залучивши разом майже півмільйона гривень на енергоефективні заходи.

детальніше>>>

Більше півмільйона гривень допомоги на утеплення отримало 21 ОСББ від Уряду у серпні

Дата: 26 Серпня 2016

Більше півмільйона гривень допомоги на утеплення отримало 21 ОСББ від Уряду у серпніДерженергоефективності здійснено чергове відшкодування частини суми «теплих» кредитів, взятих ОСББ і ЖБК в Ощадбанку та Укргазбанку за Урядовою програмою з енергоефективності. Цього разу 21 ОСББ отримало з держбюджету компенсацію своїх витрат на утеплення у розмірі близько 640 тис. гривень.

детальніше>>>

Урочистості з нагоди 25-ї річниці Незалежності України

Дата: 26 Серпня 2016

Урочистості з нагоди 25-ї річниці Незалежності УкраїниУрочистості з нагоди Дня Державного Прапору України та 25-ї річниці Незалежності України відбулися в районному Будинку культури 23 серпня цього року. До початку заходу горностаївці та гості переглянули виставку майстрів-мешканців району “З Україною в серці”, яку підготували представники місцевих громад району.

детальніше>>>

Над Горностаївкою урочисто підняли Державний Прапор України

Дата: 23 Серпня 2016

Над Горностаївкою урочисто підняли Державний Прапор УкраїниУрочистим підняттям синьо-жовтого стягу горностаївці відзначили свято Державного Прапору України, яке відзначається сьогодні, 23 серпня. З вітальними словами до учасників мітингу звернулися голова районної ради Сергій Карпеченко, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Єрохін та селищний голова Дмитро Ляхно.

детальніше>>>