Голова районної ради
Kарпеченко Сергій Григорович


Голова районної державної адміністрації
Єрохін Олександр Сергійович

Новини


АНОНС ПОДІЙ І ЗАХОДІВ


Святкові заходи

Дата проведення

Назва заходу

Місце проведення

Час проведення

1 травня

Звітний концерт зразкової вокальної студії “Ластівочка” Горностаївського СБК

Горностаївський селищний Будинок культури

10.00

4 травня

Захід біля Меморіалу загиблих воїнів у листопаді 1943 – лютому 1944 років під час боїв за визволення Херсонщини від нацистських загарбників

Червоноблагодатненський старостинський округ Горностаївської ОТГ (колишнє село Соломки)

10.00

5 травня

ХІІІ обласний фестиваль-конкурс “Опалені війною”

Горностаївський селищний Будинок культури

10.00

8 травня

Урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. По закінченні - покладання вінків на води Каховського водосховища;

Горностаївський селищний Будинок культури

19.00

9 травня

Святковий мітинг, покладання квітів до меморіалів, братських могил

Центральна площа селища

10.00

9 травня

Кубок району з футболу на приз Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.

Стадіон “Дружба”

11.00Консультує Міністр юстиції України: як оформити закордонний паспорт для дітей

Дата: 24 Квітня 2018

Консультує Міністр юстиції України: як оформити закордонний паспорт для дітейНезабаром травневі свята, хочемо з родиної поїхати на відпочинок за кордон. Підкажіть, будь ласка, як оформити закордонний паспорт для дітей? Іванна Радимишлєва Які закордонні паспорти зараз видають? Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп». 20 грудня 2016 року припинено прийом документів для оформлення паспортів без «чіпа» з інформацією про особу та її біометричних даних (відцифрованого обличчя, підпису та відбитків пальців особи).

детальніше>>>

В Електронному кабінеті запроваджено сервіс з подання скарги на рішення комісій щодо відмови у реєстрації податкових накладних

Дата: 23 Квітня 2018

В Електронному кабінеті запроваджено сервіс з подання скарги на рішення комісій щодо відмови у реєстрації податкових накладнихДФС Запроваджено новий сервіс – подання скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі – Скарга) в електронному вигляді. Створити та надіслати Скаргу а також заяву про відмову від поданої скарги (далі – Заява) платник має змогу через Електронний кабінет, вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.

детальніше>>>

При продажу більше одного автомобіля в рік необхідно подати декларацію

Дата: 23 Квітня 2018

При продажу більше одного автомобіля в рік необхідно подати деклараціюЯкщо громадянин протягом року здійснив продаж або обмін двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, або мопеда, сума отриманого доходу підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відс. та військовим збором - 1,5 відсотка. Про це нагадують у Головному управлінні ДФС у Херсонській області. Такий громадянин зобов’язаний відобразити дохід від такого відчуження у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається до державної податкової інспекції за місцем реєстрації. Граничний строк подання податкової декларації - до 2 травня 2018 року.

детальніше>>>

Доходи, отримані за кордоном, підлягають декларуванню

Дата: 23 Квітня 2018

Доходи, отримані за кордоном, підлягають декларуваннюГромадяни, які в 2017 році отримували іноземні доходи, відповідно до п.п.170.11.1 п.170.11 ст.170 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Сума такого доходу включається до річного оподатковуваного доходу платника та оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% і військовим збором за ставкою1,5%. Відповідно до абзацу першого п.п.170.11.2 п.170.11 ст.170 ПКУ платник податку має право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, за нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України.

детальніше>>>

У Горностаївці відбудуться святкові заходи до Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 23 Квітня 2018

У Горностаївці відбудуться святкові заходи до Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війніЗа повідомленням заступника голови Горностаївської селищної ради Вікторії Крижановської до Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги у Другій світовій війні визначено цикл травневих заходів за участі мешканців району, колективів художньої самодіяльності та громадськості. Традиційно, цьогоріч відбудеться фестиваль-конкурс воєнної пісні "Опалені війною" та Кубок з футболу на приз Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. - колишнього відомого мешканця селища Горностаївка.

детальніше>>>

Державні службовці та керівники установ обговорили пріоритетні напрямки своєї діяльності

Дата: 23 Квітня 2018

Державні службовці та керівники установ обговорили пріоритетні напрямки своєї діяльностіУ кабінеті голови районної державної адміністрації Олександра Єрохіна відбулася щотижнева нарада керівників структурних підрозділів райдержадміністрації сьогодні, 23 квітня. На початку наради очільник райдержадміністрації повідомив, що в районі завершено процес роздержавлення комунального закладу "Редакція газети "Сільські новини" шляхом виведення зі складу співзасновників трудових колективів районної ради та райдержадміністрації. Відповідно до законодавства, комунальний заклад редакції громадсько-політичної газети реформовано та зареєстровано Товариство обмеженої відповідальності "Редакція газети "Сільські новини".

детальніше>>>

Державні службовці райдержадміністрації долучилися до Дня благоустрою

Дата: 23 Квітня 2018

Державні службовці райдержадміністрації долучилися до Дня благоустроюНавесні тривають заходи з благоустрою територій та їх озеленення. Декілька тижнів поспіль державні службовці апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації долучаються до прибирання території селища. Працівниками та жителями селищної, сільських рад виконано вже чимало робіт біля прибудинкових територій і в місцях масового перебування людей. В межах акції "За чисте довкілля" 21 квітня цього року проведено День довкілля - наведено порядок на прилеглій території адміністративної будівлі.

детальніше>>>

Президент про автокефалію Української Православної Церкви: Йдеться про наше остаточне унезалежнення від Москви

Дата: 20 Квітня 2018

Президент про автокефалію Української Православної Церкви: Йдеться про наше остаточне унезалежнення від МосквиПрезидент Петро Порошенко заявляє, що питання надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві виходить за межі суто церковних справ. «Йдеться про наше остаточне унезалежнення від Москви. Тут не лише релігія, тут – геополітика. А для мене справа утвердження незалежної помісної Церкви – такої ж ваги, як вже здобуті безвіз та Угода про асоціацію з Євросоюзом», - підкреслив Петро Порошенко. «Усі помісні церкви нового та новітнього часу були визнані лише шляхом активного залучення держави до цього процесу. Такими є традиція і вимога Вселенського Патріаршого Престолу. По суті, автокефалію надають не стільки конкретній Церкві, скільки країні», - сказав Глава держави під час виступу у Верховній Раді України.

детальніше>>>

У райдержадміністрації проведено навчання по роботі в системі електронного документообігу «АСКОД»

Дата: 20 Квітня 2018

У райдержадміністрації проведено навчання по роботі в системі електронного документообігу «АСКОД»З метою належного користування системою електронного документообігу працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації проведено практичне навчання по роботі в системі електронного документообігу «АСКОД». Керівник апарату райдержадміністрації Валентина Трачкар довела до відома присутніх основні матеріали щодо організаційних заходів з впровадження електронного документообігу, ознайомила з методикою роботи з вхідними та вихідними документами, розповіла про особливості функціонування системи «АСКОД». Практичну частину щодо основних функцій та розділів електронної системи повідомив спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації Андрій Король

детальніше>>>

В районі триває інформаційно-роз'яснювальна кампанія щодо реєстрації тварин та отримання дотації на молодняк

Дата: 20 Квітня 2018

В районі триває інформаційно-роз'яснювальна кампанія щодо реєстрації тварин та отримання дотації на молоднякЗа повідомленням працівників Горностаївської Держпродспоживспілки на офіційній сторінці у Фейсбук, 17 квітня відбулася зустріч фахівців Горностаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, районної державної лікарні ветеринарної медицини та представників Славненського старостинського округу Горностаївської об’єднаної територіальної громади, під час якої було обговорено питання щодо ветеринарного обслуговування тваринництва особистих селянських господарств (далі – ОСГ), ідентифікації та реєстрації тварин і отримання дотації на молодняк великої рогатої худоби, ліквідації стихійної та незаконної торгівлі тваринницькою продукцією.

детальніше>>>